ایسنا/خراسان جنوبی  با حضور مسئولین کشوری و استانی، آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی در بیرجند برگزار و برگزیدگان جشنواره معرفی و تجلیل شدند.

با حضور مسئولین کشوری و استانی، آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی خوشنویسی رضوی، چهارشنبه شب 13 آذر در بیرجند برگزار و برگزیدگان جشنواره معرفی و تجلیل شدند.
لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عنوان برگزیده اول به «حامد فقیهی بادجانی» از استان قم، برگزیده دوم به «هادی آقایی» از استان البرز و برگزیده سوم به صورت مشترک به «فرزاد مرادی اصل» از استان لرستان و «سید علیرضا مطلبی» از استان مازندران در بخش خط نستعلیق اهدا شد.
در بخش شکسته نستعلیق، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به عنوان برگزیده اول به « امیردانش مراغی» از آذربایجان شرقی اهدا و « محمدمهدی فیروزی» از استان تهران به عنوان برگزیده دوم و «علی اکبر زرقی» از استان خراسان رضوی به عنوان برگزیده سوم معرفی شدند.
به گزارش ایسنا، در بخش اساتید نیز در مورد خط نستعلیق هیات داروان ضمن اهدای لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقایان نیما الیکایی از استان البرز، احد صباحی کیا از استان ایلام، علی خیری حبیب آبادی از استان اصفهان و هادی سیدخوانی از خراسان رضوی، تندیس جشنواره و لوح تقدیر و جایزه نقدی را به عنوان برگزیده به «سید پیمان سادات نژاد» از استان ایلام اهدا کردند.
برگزیدگان اساتید در بخش شکسته نستعلیق نیز «شمس الدین مرادی» و «سید محمد فاتح سیدنطنزی» از استان تهران معرفی شدند.
در بخش نقاشی نیز هیچ اثری رتبه اول را کسب نکرد و لوح تقدیر و جایزه نقدی را به عنوان برگزیده دوم این بخش به « حمیدی ابراهیمی» از تهران و برگزیده سوم را مشترکا به « کبری براتی» از اصفهان، «علی طوسی ثانی» از خراسان رضوی اهدا کردند.
در بخش نسخ هیات داوران هیچ یک از آثار را حائز رتبه اول ندانست و لوح ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار