رفع گرانی و حل مشکل اشتغال در سفر رئیس جمهور به بوشهر مورد توجه قرار بگیرد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
رفع گرانی  و حل مشکل اشتغال در سفر رئیس جمهور به بوشهر مورد توجه قرار بگیرد
امام جمعه بوشهر با اشاره به سفر رئیس جهمور و هیئت دولت به استان بوشهر گفت: رفع گرانی ها، رکود، تورم و حل مشکل اشتغال در سفر رئیس جمهور بوشهر مورد توجه قرار بگیرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر ، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه بوشهر نقش دعا در زندگی انسان ها را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دعا یک نعمت و هدیه الهی است که سبب نزول برکات و دفع بلا می شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به بیانه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کرد: این بیانیه دارای 7 سرفصل مهم برای آینده ایران است که در بخش های علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی، روابط خارجی، مرزبندی با دشمن، و سبک زندگی اسلامی تدوین شده است.
خطیب نماز جمعه بوشهر به سرفصل علم و پژوهش پرداخت و با بیان اینکه این مهم حیات یک جامعه محسوب می شود افزود: علم، اقتدار آفرین، توسعه آفرین و پیشرفت زا است.
امام جمعه بوشهر دانش و علم را ثروت و اقتدار یک کشور دانست و خاطر نشان کرد: اگر علم و دانش نباشد راه توسعه و پیشرفت در یک کشور مسدود می شود که در این راستا در دانش و نیروگاه هسته ای ایران که جامعه اروپا و آمریکایی به سبب وابستگی این دانش فشارهای گوناگونی به ایران وارد می کنند.
انتقاد شدید آیت الله صافی گلپایگانی نسبت به تورم، گرانی و اختلاس ها در کشور
وزیر صنعت در قم: رونق تولید کشور سبب رفع بیکاری و گرانی می شود
نه به آجیل؛ راه جدید مقابله با گرانی در آذربایجان شرقی+ عکس
آیت الله صفایی بوشهری توجه به دانش نانو، داروسازی، ابزارالات پزشکی، حوزه پایین دستی صنعت نفت، تولید خودرو و قطعات با کیفیت بالا را مهم دانست و افزود: اگر این دانش ها در یک کشور وجود داشته باشد آن ممکلت مستقل در غیر این صورت وابسته می شود.
نماینده ولی فقیه ...

[ مشاهده متن کامل رفع گرانی و حل مشکل اشتغال در سفر رئیس جمهور به بوشهر مورد توجه قرار بگیرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم