مورینیو: حضور در رئال مادرید بهترین تجربه مربیگری من بود

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۲
سرمربی پرتغالی پیشین رئال مادرید، از دوران مربیگری اش در سانتیاگو برنابئو به عنوان بهترین بخش از دوران کاری اش یاد کرد.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، با اینکه دوران سه ساله مربیگری ژوزه مورینیو در رئال مادرید با تنها یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در لالیگا و کلی جنجال، اختلاف نظر و جنگ داخلی با بازیکنان (به دلیل نیمکت نشین کردن ایکر کاسیاس) همراه بود، او از آن دوره به عنوان بهترین بخش از دوران مربیگری اش یاد می کند.
مورینیو گفت: رئال مادرید بهترین تجربه کاری ام بود چون به من به عنوان مربی و یک انسان چیزهای فراوانی آموخت. درس هایی که من از آن دوره کاری ام گرفتم هم به درد حرفه ام خورد هم به درد زندگی شخصی ام. آن بهترین تجربه کاری ام و به نظر واقعاً فوق العاده بود.
آقای خاص درباره فلسفه بازی رئال مادرید زمانی که او هدایت این تیم را برعهده گرفت اظهار داشت: چیزی که در رئال مادرید از من خواسته شد، همان چیزی بود که با طبیعت من همخوانی داشت. به من گفتند که باید از جنبه ای دیگر بهترین تیم دنیا را داشته باشیم. به من گفتند که تیم دارد خرد می شود و لازم است کاری برای تغییر وضعیت صورت بگیرد.
دارمیان: مورینیو و فن خال اثرات مثبتی روی من گذاشتند
مورینیو در اولین فصل مربیگری اش در رئال مادرید موفق به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی اسپانیا شد و برای کسب این جام بارسلونا را در فینال شکست داد. به همین دلیل او از این جام به عنوان بهترین قهرمانی اش در رئال مادرید یاد کرد. این در حالی است که او در فصل دومش، قهرمان لالیگا شد.
وی تأکید کرد: باید مانع از آن می شدیم که بارسلونا شکستی سنگین را به تیم مان تحمیل کند و به همین دلیل فینال جام حذفی در ورزشگاه مستایا مهمترین جام حذفی بود. از آنجا به بعد اما دیگر هیچ چیزی مانند قبل نبود. ما قهرمان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار