رئیس دستگاه قضا در دیدار شورای فرماندهی مرکز بسیج قوه قضائیه گفت: «طراحان و حامیان» ترور همان هایی هستند که اول «تحریم» می کنند و سپس با کراوات پای میز «مذاکره» آمده و همزمان در خیابان با اسلحه آدم می کشند.

به گزارش ایکنا؛ تسنیم نوشت: آیت الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز در نشست با اعضای شورای فرماندهی و مسئولان مرکز مقاومت بسیج قوه قضاییه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، با محکومیت ترور دانشمند شهید محسن فخری زاده، «صنعت هسته ای» را یک صنعت «اقتدارآفرین» برای کشور دانست و گفت: شهید فخری زاده ها، «قهرمانان پیشرفت» این کشورند.
رئیس دستگاه قضا با بیان این که «پیشرفت های هسته ای و دفاعی» کشور، خاری در چشم دشمنان این کشور است، «ترور» و «تحریم» را دو لبه یک قیچی توصیف کرد که دشمنان برای توقف ملت ایران در دست گرفته اند و متذکر شد: هدف اصلی دشمن، «ترور پیشرفت و اقتدار» ملت ایران است که إن شاءالله محقق نخواهد شد.
رئیسی «طراحان و حامیان ترور» را خبیث تر از «عاملان» آن دانست و اظهار کرد: «طراحان و حامیان» ترور همان هایی هستند که اول «تحریم» می کنند و سپس با کراوات پای میز «مذاکره» آمده و از سوی دیگر در خیابان با اسلحه آدم می کشند.
رئیس قوه قضاییه گفت: همان مدعیان دروغین حقوق بشر در «اروپا و آمریکا» یک روز با ممانعت از رسیدن «دارو» به بیماران جنایت می کنند، یک روز هم در خیابان با «اسلحه» آدم می کشند؛ یک روز حاج قاسم سلیمانی و یک روز شهریاری و علی محمدی و یک روز هم فخری زاده را ترور می کنند.
رئیسی با تأکید بر این که «تاوان سختی در انتظار این جنایتکاران است»، گفت: تاوان این جنایت ها، ازاله لکه نجس صهیونیستی از جغرافیای منطقه است که إن شاءالله به زودی اتفاق خواهد افتاد و این وعده الهی است.
وی از دانشمند شهید محسن فخری زاده به عنوان یکی از چهره های بی ادعا و خدوم یاد کرد و گفت: شهید فخری زاده سرداری بی ادعا بود که عموم مردم او را تا روز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار