به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر ، امروزه در پایان سریال ها از موسیقی استفاده می شود تا مخاطب جذب شود و همچنین خواننده محبوبیت بیشتری کسب کند. در آهنگ تیتراژ پایانی قسمت آخر سریال ستایش فصل ۳ با صدای شهاب مظفری سعی شده است مخاطب جذب شود و آهنگ تیتراژ به گونه ای انتخاب شده است که مورد پسند عموم جامعه باشد.
تیتراژ ابتدایی این سریال یک آهنگ ایرانی با صدای اشکان کمانگری است. معمولا موزیک های پاپ و سنتی طرفداران خود را دارند. در این سریال سعی شده است از دو نوع موسیقی حمایت به عمل آید.
آهنگ تیتراژ پایانی قسمت آخر سریال ستایش فصل ۳
آهنگ تیتراژ پایانی قسمت آخر سریال ستایش فصل ۳ که با صدای شهاب مظفری می باشد توانسته است طرفداران زیادی را برای این سریال جذب کند ، وی یکی از خوانندگان حرفه ای می باشد. زمانی که او برای تیتراژ این سریال برگزیده شد خواست بر این بود که هم موسیقی ایرانی در تیتراژ ها وجود داشته باشد و هم موسیقی پاپ.
به هر حال در هر جامعه ای طرفداران سبک های مختلف موسیقی وجود دارد. موسیقی ایرانی تیتراژ ابتدایی را که اشکان کمانگری خوانده است توانست عدالت را در میان طرفداران موسیقی ایرانی جاری سازد. 
زندگی نامه شهاب مظفری
شهاب مظفری یکی از خوانندگان موسیقی پاپ است که توانسته است از سال هزار و سیصد و هشتاد و هفت در این عرصه فعالیت کند. رشته ی اصلی او در دانشگاه کامپیوتر بوده است. او از بچگی نواختن پیانو را فرا گرفت و حرفه ی اصلی اش نواختن پیانو است. همچنین در نواختن گیتار کلاسیک دارای مهارت است. مظفری طرفداران بسیاری دارد. او در برهه ای از زندگی اش در اثر استرس و فشار کاری دچار سکته قلبی می شود و می تواند به خوبی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار