تهران (پانا) - رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه صدا و سیما در برنامه های خود از افراد مخالف دولت دعوت می کند، گفت: صدا و سیما نباید مردم را ناامید کند و باید به گونه ای عمل کند که آدرس انسجام و وحدت بدهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره اظهارات یک مقام صهیونیستی اظهار کرد: ما قصد جنگ نداریم ولی در دفاع از کشور جدی هستیم. برخی از مسئولین رژیم صهیونیستی فکر می کنند هر حرفی که بزنند، واشنگتن حرف شان را می پذیرد. حالا ترامپ بود و دامادی داشت که عملاً و در حقیقت کارگزار صهیونیست ها در واشنگتن بود و کارهایی را انجام می داد و نظرات رژیم صهیونیستی را تحمیل می کرد.
رئیس دفتر رئیس جمهوری افزود: دولت جدید آمریکا مانند سایر کشورها، استقلال خود را دارد و اینها تلاشی است که برای ایجاد جنگ روانی انجام می دهند. چون مسئله بازگشت آمریکا به برجام و برداشتن تحریم ها موضوعی است که هم رژیم صهیونیستی و هم برخی از کشورهای منطقه از جمله عربستان سعودی خیلی مخالف هستند و تلاش می کنند و لابی های آنها هم در واشنگتن شروع شده و تلاش می کنند که این اتفاق نیفتد. من فکر می کنم که ما نباید این جور مسائل را جدی بگیریم چراکه بیشتر جنگ روانی و تبلیغاتی است.
وی در پاسخ به سوالی درباره دعوت نشدن رییس سازمان صدا و سیما به جلسه هیات دولت و ارتباط آن با برنامه زنده ای که از تلویزیون پخش شد، تصریح کرد: صدا و سیما در برخی از برنامه هایی که دارد چه برنامه های زنده و چه برنامه های دیگر، در گزینش افرادی که برای موضوعات دعوت می کند به نوعی افرادی را دعوت می کنند که تابلو ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار