فرماندار خمینی شهر گفت: تراکم این شهرستان بسیار بالاست و قابل مقایسه با سایر شهرستان ها نیست. اما همکاری مردم در عدم برگزاری تجمعات در دهه سوم ماه صفر و استفاده از ماسک، باعث شد این شهرستان از نظر وضعیت شیوع کرونا از بحران خارج شود و جای تشکر و قدردانی از شهروندان خوب شهرستان را دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خمینی شهر، علیرضا بصیری در نشست شورای اداری شهرستان ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به توهین گستاخانه علیه پیامبر اسلام در فرانسه، اظهار داشت: فرانسه خود را مهد آزادی بیان می داند، حال آنکه در این کشور تردد در هولوکاست جرم است، این اقدام وقیحانه از هر لحاظ محکوم است و لازم است شهرداران محترم در اسرع وقت نسبت به نامگذاری یکی از خیابان ها یا میادین اصلی شهر نسبت به نام مقدس پیامبر اعظم(ع) اقدام نمایند تا عظمت رسول مهربانی ها را بیش از پیش به دشمنان اسلام نشان دهیم. 
فرماندار خمینی شهر با اشاره به وضعیت مطلوب رعایت اصول بهداشتی در شهرستان تصریح کرد: تراکم این شهرستان بسیار بالاست و قابل مقایسه با سایر شهرستان ها نیست. اما همکاری مردم در عدم برگزاری تجمعات در دهه سوم ماه صفر و استفاده از ماسک، باعث شد این شهرستان از نظر وضعیت شیوع کرونا از بحران خارج شود و جای تشکر و قدردانی از شهروندان خوب شهرستان را دارد. 
وی افزود: با این وجود، وضعیت کنونی شهرستان بسیار شکننده است و لازم است که مردم با رعایت اصول بهداشتی به تداوم این شرایط کمک کنند. 
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه با اشاره به اعمال تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران گفت: دشمن به دنبال ایجاد نارضایتی و برپایی اغتشاش در جامعه است و به اذعان مسئولان آمریکایی، استکبار جهانی از هیچ تحریمی برای فشار به مردم فروگذار نکردند و در این شرایط برخی از افراد سودجو، با احتکار کالا فشارها را بر مردم مضاعف می کنند که لازم است بازرسان و تعزیرات حکومتی با جدیت بر وضعیت بازار و قیمت ها و همچنین رعایت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار