سردار شاهوارپور با تشریح برنامه های سپاه و بسیج خوزستان در هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته چهار هزار برنامه در سراسر استان پیش بینی شده که بخشی از این برنامه ها به صورت محوری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، «سردار حسن شاهوارپور» ظهر امروز (چهارشنبه ۲۶ شهریور) در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون موضوع چهلمین سالگرد دفاع مقدس، با گرامی‍داشت هفته دفاع مقدس اظهارکرد: افتخار می کنیم که ملت شریف و بزرگ ایران در یک دوره سخت به پشتوانه نیروهای مسلح توانستند از یک امتحان تاریخی سربلند عبور کنند .
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان ادامه داد: ما توانستیم علی رغم پشتیبانی دشمنان انقلاب اسلامی از یک مانع بزرگ و یک جنگ خانمان سوز پیروزمندانه عبور کنیم و نگذاریم یک وجب از خاک میهمن اسلامی در اختیار دشمنان بماند .
وی با اشاره به رشادت ها و مجاهدت های تمام شهدا، جانبازان، آزادگان و تمام کسانی که در این عرصه مجاهدت کردند افزود: ما به آنها افتخار می کنیم و در چهلمین سالگرد دفاع مقدس برای بزرگداشت و پاسداشت مجاهدت ها و ایثارگری هایی که هم ملت و هم نیروهای مسلح انجام دادند، برنامه های متعددی مدنظر ارتش و سپاه است.
سردار شاهوارپور با بیان اینکه مطمئن هستیم اثرات این برنامه ها در کف جامعه و بین مردم دیده می شود و امیدواریم بتوانیم گوشه ای از این ایثارگری ها و رشادت ها را نشان دهیم تصریح کرد: با توجه به گسترش پایگاه های بسیج در خوزستان، چهار هزار برنامه در سراسر استان پیش بینی شده که بخشی از این برنامه ها به صورت محوری برگزار می شود .
وی غبارروبی مزار شهدا، دیدار با یک هزار و ۲۰۰ خانواده شهید، کلنگ زنی ۶۰ واحد مسکونی و تعمیر ۲۰۰ واحد خانه در منطقه کوت عبدالله، افتتاح ۳۰۰ واحد تعمیری و ساخته شده در مسجدسلیمان، توزیع ۱۰ هزار بسته مواد غذایی، توزیع تجهیزات ورزشی به تعداد ۱۷ کامیون شامل ۱۰۰ ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار