حمید سریال «ستایش» اسیر طمع شده است/ چرا یک بازیگر فقط نقش های منفی بازی می کند؟

فارس نیوز پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵۵
حمید کاراکتری بود که از اول تکلیفش مشخص نیست و گیر کردن این آدم سر کوچه خودش برایم جذاب بود. آقای سلطانی هم به شدت بازیگردان خوبی است و در این بین مرا کمک کرد.

** خبرگزاری فارس-گروه رادیو و تلویزیون: شاید خیلی ها «سینا شفیعی» را با ایفای نقش سیامک در سریال «در جست وجوی آرامش» به خاطر داشته باشند. مردی که بعد از ازدواج با دختر مورد علاقه اش همچنان اعتیاد داشت و روز به روز هم اعتیادش شدیدتر می شد تا جایی که در میانه سریال به خاطر پیدا کردن پول مواد مخدر دست به هر کاری می زد. رگه های شخصیتی سیامک و بعدتر ایفای نقش وکیل در سریال «نهنگ آبی» فریدون جیرانی که در شبکه نمایش خانگی تولید شده بود، باعث شد تا او این روزها بازی در نقش حمید سریال «ستایش۳» به کارگردانی سعید سلطانی را بازی کند. حمید یا همان راننده شخصی پری سیما یکی از نقش های پر چالش این شب های تلویزیون است. او در دومین همکاری خود با سعید سلطانی توانسته بُعد دیگری از بازیگری خود را به تصویر کشد و تا پایان قصه همچنان پر چالش بماند، «سینا شفیعی» بازیگر نقش حمید در این سریال درباره بازیگری و اساسا حضورش در نقش های منفی و خاکستری با ما به گفت وگو نشست.
** کار حرفه ای بازیگری را از کجا شروع کردید؟
- ۱۵ سال است که تئاتر کار می کنم و در گرایش های نویسندگی کارگردانی طراحی صحنه و بازیگری فعال هستم. فیلم کوتاه می سازم و جایزه بین المللی فیلم کوتاه را نیز دریافت کردم.
** بیشتر در کدام بخش فعالیت می کنید؟
- بیشتر در حوزه نویسندگی و کارگردانی. تا الان حدود ۲۰ نمایش نامه نوشتم و همه آنها در جشنواره های مختلف حضور پیدا کردند. در این سالها دغدغه اصلیم ساختن کار است.
** چه اتفاقی افتاد که شما بازیگری را انتخاب کردید و به سمت آن آمدید؟
- خلاهایی که در دوران نوجوانی داشتم، همیشه شنیدم که آدم هایی که قصه تعریف می کنند و می گویند و ...

سرخط اخبار