نخستین رزمایش یک روزه رژه ملی دریایی بسیج باحضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در آب های خلیج فارس اغز شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار تنگسیری فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به آغاز نخستین رزمایش یک روزه رژه ملی دریایی بسیج گفت: در این رزمایش هزار فروند شناور های بسیج دریایی ونیروی دریایی سپاه، ۲۸ ناوگروه نیمه سنگین (لنج) و ۴۰ ناوگروه سبک، در محدوده بندرعباس و تنگه هرمز حضور دارند.
سردارعباس غلام شاهی افزود: نمایش اقتدار دفاعی بسیج دریایی، تجلی وحدت و همبستگی بسیج با رهبر معظم انقلاب از اهداف برگزاری این رزمایش یک روزه است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مراسم رژه بسیج دریایی گفت: برگزاری این رژه مقتدر دریایی نمایشی از اقتدار و عزت نظام ولایتمدار مردمی جمهوری اسلامی ایران است.
دریادار تنگسیری افزود: پیام این رزمایش صلح، دوستی، برادری، ایثار، ولایتمداری و ایجاد امنیت پایدار در سواحل دریای خلیج فارس و دریای عمان است.
وی گفت: این رژه در حوزه رزم نیز موجب ارتقاء سطح کمی و کیفی آمادگی ها و سازماندهی منظم و کارآمد ناوگرو های بسیج دریایی شده است.
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت : بسیج در همه حوادث طبیعی خوش درخشیده و بسیجیان با ایثار، اخلاص، روحیه جهادی و انقلابی در قالب سازمان بسیج دریایی، حضوری فعال و وصف نشدنی برای کمک و امدادرسانی به موقع به هموطنان عزیزمان در سیل گرگان، غرب کشور، خوزستان، غرب استان هرمزگان و منطقه بشاگرد و جاسک عزت آفرینی کردند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار