مسدود کردن حساب کمک هاى مردمى به ایران کار کودکانه و سخیفى است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰
مسدود کردن حساب کمک هاى مردمى به ایران کار کودکانه و سخیفى است
کارشناس مسائل بین الملل گفت: آمریکا با جلوگیرى از ورود چند میلیون دلار کمک هاى مردمى به ایران کار کودکانه و سخیفى انجام داد.

ایران اکونومیست- سید محمد مرندی کارشناس مسائل بین الملل اظهارکرد: آمریکا در تلاش است راه گشایش مردم ایران را در هر زمینه ای نظیر صادرات نفت، واردات و تجارت ببندد تا زیرساخت های کشور تقویت نشود.
وی افزود: ابراز همدردی واشنگتن برای مردم سیل زده ما پوچ و دروغ است چرا که آمریکا همواره خواستار ویرانی ایران و در تنگنا قرار دادن معیشت و زندگی ملت ما است.
مرندی خاطرنشان کرد: جلوگیری کردن از چند میلیون دلار کمک کشور های دیگر به ایران کار کودکانه و سخیفى است، ولی آن ها کار های بدتر از این ها را انجام می دهند چرا که میلیارد ها دلار ما را مصادره کردند و جلوی تجارت ما را می گیرندکه منجربه تعطیلی بسیاری از کارخانجات و از دست دادن شغل بسیاری از افراد شده است و آسیب های قابل توجه ای را زدند.
کارشناس مسائل بین المل با بیان اینکه کاخ سفید هدفی جز آسیب زدن به ملت ایران ندارد، تصریح کرد: هیچ کس از مسدود کردن حساب های هلال احمر تعجب نمی کند لذا تمام اقدامات آمریکا به همین شکل بی رحمانه بود و است چراکه کار های خیلی بدتر از آنچه که نسبت به سیل می بینیم انجام می دهد.
وی ادامه داد: تلاش واشنگتن بر این است که زندگی و معیشت مردم بد و سخت شود همانطور که به مصیبت های مردم ونزوئلا، اظهار خوشحالی می کنند.
وی در پایان مطرح کرد: هرکس که به آمریکا امید دارد، در جهل مرکب تا ابد و دهر باقی می ماند چرا که واشنگتن کشور های بسیاری نظیرافغانستان را با القاعده و افراطیون، عراق، مردم یمن، سوریه، ونزوئلا، لیبى و غزه را به نابودی کشاند و با این تفاصیل همه باید متوجه این خوی ظالمانه آمریکا شوند.

[ مشاهده متن کامل مسدود کردن حساب کمک هاى مردمى به ایران کار کودکانه و سخیفى است ایران اکونومیست ]

آخرین اخبار ایران اکونومیست