رئیس جمهور گفت: دولت و ملت ایران از حضور سرمایه خارجی در چارچوب قوانین و مقرراتش استقبال می کند.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در مراسم افتتاح طرح های مهم وزارت نفت در استان خوزستان گفت: افتتاح های امروز پاسخ بسیار مهمی است از طرف ایران و شرکت های علاقه مند به سرمایه گذار در کشورمان به دشمنان ملت که نشان دهند ایران جاذبه های خوبی برای سرمایه گذاری دارد.
وی افزود: دولت و ملت ایران از حضور سرمایه خارجی در چارچوب قوانین و مقرراتش استقبال می کند و امروز روز بسیار خوبی است برای مردم خوزستان و همه مردم ایران عزیز ایران.
به گزارش تسنیم، روحانی در بخش دیگری از خنانش با بیان این مطلب که مسئله مخازن برای ما بسیار مهم است، گفت: یکی از طرح های اساسی برای نفت و میعانات و گاز، تاسیس مخازن است. مخازن ما در گذشته به اندازه کافی نبوده و اکنون در این مسیر حرکت های خوبی صورت گرفته، البته برخی مخازن طبیعی است که باید کشف و نگهداری کنیم.
** کسانی که فکر می کردند ملت ایران سال 97 جشن 22 بهمن را نبینند همه شان سرنگون شدند
رئیس جمهور در ادامه سخنانش با اشاره به توطئه های صورت گرفته علیه ایران اظهار داشت: ایران در این 3 سال جنگ اقتصادی نشان داد که تسلیم نمی شود و دشمنان شکست مفتضحانه ای خوردند. کسانی که فکر می کردند ملت ایران سال 97 جشن 22 بهمن را نبینند همه شان سرنگون شدند و چند هفته دیگر به زباله دان ریخته می شوند و این ملت ایران بود که مقاومت کردند و پیروز شدند.
وی اضافه کرد: اقتصاد ایران نشان داد که اقتصاد بزرگ و مقاومی است. در منطقه فکر نمی کنم کشوری چنین قدرتی داشته باشد که در 3 سال جنگ رویارویی مستقیم بایستد و مقاومت کند.قدرتی نمی تواند ایران را به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار