قائم مقام سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، از پوشش بیمه ای انسولین بیماران دیابتی تحت پوشش تا صد درصد خبر داد. […]

فرشاد نجفی پور، گفت: سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح که زیرمجموعه سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح است، یک سازمان بسیار قدیمی و صاحب ریشه با قدمت حدود ۵۰ سال است و همیشه بهترین و وسیع ترین پوشش ها را برای بیمه های خود ارائه کرده است. این سازمان همواره حامی توسعه خدمات و تولید داخل بوده است.
وی تصریح کرد: اگر نگاهی به فهرست داروها و خدمات تحت پوشش ما داشته باشید، متوجه خواهید شد ما بیشترین جزئیات و وسیع ترین پوشش خدمات را برای بیمه شدگان خود در نظر داشته ایم.
قائم مقام سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح افزود: انسولین قلمی که اخیراً کارخانه آن در کشور افتتاح شد، چندین سال است که در پوشش ما قرار داشته و هزینه این دارو را برای بیمه شدگان خود پرداخت می کنیم.
به گفته وی، پوشش بیمه انسولین در این سازمان ۹۰ درصد است و در موارد بیماران خاص و برخی آیتم ها پوشش ۱۰۰ درصد را نیز در مورد برخی اقلام داریم.
نجفی پور تصریح کرد: بر این اساس زمانی که تولید این محصول در کشور مطرح شد، به طور طبیعی با پوششی که از قبل برای بیمه شدگان داشتیم، همیشه حامی و مشوق این کار بودیم. من به عنوان یک سرباز که در حیطه سلامت سال ها مشغول به کار بوده است از این اتفاق خرسند بوده و احساس می کنم یک عملیات بزرگ به پیروزی رسیده است.
نجفی پور تصریح کرد: هم اکنون سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در بخش درمان حدود ۵ میلیون نفر را تحت پوشش دارد.
وی با اشاره به هزینه های سال گذشته برای انسولین گفت: این محصول یکی از پرهزینه و پرمصرف ترین اقلام تحت پوشش ما است که با تولید محصول انسولین قلمی در کشور هزینه های ارزی به میزان ۵۰٪ کاهش یافته است. البته هزینه ارزی بر عهده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار