دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک برگزار می شود

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۸

به گزارش خبرنگار مهر ، محسن خرمی شریف ظهر پنج شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری این المپیاد ورزشی، اظهار داشت: سال گذشته این المپیاد برای اولین بار به صورت گسترده و باشکوه با حضور بیش از ۱۸۰۰ نفر در سطح شهر قرچک انجام شد و با ارزیابی هایی که انجام شد، رضایت مردم از این المپیاد بسیار خوب بوده است.
وی افزود: بر آن شدیم که امسال نیز دومین دوره المپیاد ورزشی شهر قرچک با نام جام خلیج فارس، را پایه ریزی و برگزار کنیم و پیش بینی می کنیم که استقبال خانواده ها به خصوص بانوان برای برگزاری این المپیاد بیشتر باشد.
این مسئول با بیان اینکه ورزش باعث حفظ سلامت جسمی و روحی و ایجاد نشاط و شادابی در افراد می شود، افزود: این المپیاد ورزشی در جهت پر کردن اوقات فراغت و فراهم کردن زمینه تفریحات سالم و مهیج برای خانواده های قرچکی است.
خرمی شریف بابیان اینکه این مسابقات در راستای برنامه های فرهنگی و ورزشی و ستاد برگزاری اوقات فراغت شهرستان قرچک صورت می گیرد، بیان داشت: این المپیاد به صورت رایگان در ۸ رشته ورزشی که شامل رشته های فوتسال نوجوانان، داژبال ، دارت، شطرنج، فوتبال دستی، طناب کشی، پرتاب حلقه و طناب زنی به صورت انفرادی بانوان و آقایان و خانوادگی از اول خرداد تا ۳۱ خرداد ۹۸ در شهرداری مرکز و مناطق و سرای محله های آزادگان، ولی عصر ( عج ) و ۱۵ خرداد ثبت نام می نماید.
شهردار قرچک گفت: با برنامه ریزی هایی صورت گرفته، به تیم ها و افراد برتر هر رشته در این المپیاد بزرگ ورزشی تندیس و هدایای نفیس اهدا خواهد شد.
وی افزود: شرکت کنندگان برای اطلاعات بیشتر با شماره ۴- ۳۶۱۵۱۵۸۱ داخلی ۱۲۸ واحد امور اجتماعی فرهنگی شهرداری تماس حاصل نمایند.