۵۶ درصد از پست های کارمندی دستگاه قضایی لرستان بلاتصدی است

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
رئیس کل دادگستری لرستان گفت:۴۶ درصد از پست های قضایی و ۵۶ درصد از پست های کارمندی دستگاه قضایی در استان بلاتصدی است که این موضوع را پیگیری می کنیم.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد ، محمد رزم امروز در جلسه شورای قضایی لرستان که با حضور ذبیح الله خداییان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهارداشت: بشریت مدیون امام حسین (ع) است چون این بزرگوار تمام هستی خود را به میدان آورد.
 وی به تشکیل شورای قضایی استان جهت ایجاد وحدت در دستگاه قضایی و سازمان های تابع اشاره کرد و افزود: امیدواریم با تشکیل این شورا بتوانیم از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.
اسناد اراضی ملی لرستان با روش های نوین ثبت شود؛ ضرورت مستندسازی املاک دولتی
طرح جدید قوه قضائیه برای جلوگیری از زمین خواری؛ اعتبار اسناد رسمی توسعه می یابد
با ارائه گزارش های خلاف واقع و جعل اسناد در البرز برخورد می شود
 رئیس کل دادگستری لرستان در رابطه با اولویت های کاری برنامه های رئیس قوه قضائیه در طرح تحول قوه قضاییه عنوان کرد: برای تحقق اهداف و برنامه ها این دستگاه تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا گام های مفید و کاربردی را برداریم.
 وی با اشاره به تلاش برای رفاه کارکنان دستگاه قضایی در استان عنوان کرد: 46 درصد از پست های قضایی و 56 درصد از پست های کارمندی دستگاه قضایی در استان بلاتصدی است که این موضوع را پیگیری می کنیم.
رزمی یکی دیگر از برنامه های کاری خود را پیگیری مسائل عمرانی در دادگستری و سازمان های تابع استان برشمرد و گفت: از آنجا که پرونده های موجود در اجرای احکام حجم بالایی دارند باید ساماندهی شوند و در جهت کاهش آنها تلاش کنیم.
وی در رابطه با موضوع تیر اندازی، قاچاق سلاح، مهمات و مواد مخدرنیز تصریح کرد: از آنجا که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار