فارس من| شهرداری سنندج: ادعای استاندارد نبودن سرعت گیرها کاملا غیرعلمی است

فارس نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج ادامه داد: فلوچارت نصب سرعت گیر از درخواست های مردمی شروع می شود و بعد از بررسی و تایید، در نهایت با تصویب شورای ترافیک استان و با نظارت و راهبری پلیس راهور نصب می شود، لذا موضوع استاندارد نبودن سرعت گیرها کاملا غیرعلمی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سامانه «فارس من» سال گذشته در خبرگزاری فارس برای پیگیری سوژه های مردم راه اندازی شد و تاکنون بیش از 3959 سوژه مردمی برای پیگیری روی این سامانه قرار گرفته است.
سامانه «فارس من» ظرفیتی است که مردم به عنوان سردبیر خبرگزاری فارس مطالبات و مشکلات خود را مطرح می کنند و این رسانه موضوع را پیگیری کرده و نتیجه را نیز از طریق همین رسانه اطلاع رسانی می کند.
«ایجاد دست اندازهای غیراستاندارد توسط شهرداری سنندج»  عنوان سوژه مردمی است که طی چند روز اخیر در سامانه «فارس من» خبرگزاری فارس استان کردستان قرار گرفته و تعدادی از مردم خواستار پیگیری موضوع از طریق این رسانه شدند.
سامان سعیدی مدیرحمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج در گفت وگو با خبرنگار فارس در سنندج ضمن رد کردن موضوع غیراستاندارد بودن سرعت گیرهای سطح شهر سنندج، اظهار داشت: در سال های گذشته اکثر سرعت گیرهای سنندج پلاستیکی بود، اما به دلیل اینکه این سرعت گیرها بعد از مدتی مستهلک می شدند و باعث بروز برخی تصادفات و خسارات به رانندگان می شد و همچنین از طرفی هزینه نگهداری، ترمیم و مرمت آنها برای شهرداری به مراتب بیشتر از سرعت گیرهای آسفالتی بود به همین منظور تصمیم بر این شد با جایگزین کردن سرعت گیرهای پلاستیکی به آسفالتی، هم به استانداردبودن سرعت گیرها کمک شود و هم هزینه های جاری سرعت گیرها بشدت کاهش پیدا کند.
وی افزود: امروز اکثر سرعت گیرهای پلاستیکی را با سرعت گیرهای آسفالت جایگزین کرده ایم.
مدیر حمل و نقل و ترافیک شهرداری سنندج ادامه داد: فلوچارت نصب سرعت گیر از درخواست های مردمی شروع می شود و بعد از بررسی و تایید، در نهایت با تصویب شورای ترافیک ...