تلاش جدید آمریکا برای جلوگیری از انتقال سوخت ایران به ونزوئلا

آنچه دیگران می خوانند: برهنه کردن دختران ایرانی ؛ این مخوف ها چگونه اغفال می کنند؟ + تصاویر بشنوید یکی از برترین آثار موسیقی قرن بیستم(ماموریت) رابطه جنسی زوری ناپدری شیطان صفت با دخترش / مادر چه دید؟! + عکس عرضه لاستیک با ارز 4200 تومانی فقط از این طریق + جزئیات چی بخوریم تا کرونا نگیریم؟ اعدام کرونایی هایی که ماسک نمیزنند! / در ایران قانون شد + جزئیات
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
عده ای از دادستان های فدرال آمریکا شکوائیه ای تنظیم کرده اند تا محموله سوخت چهار نفت کش ایران که در حال حرکت به سمت ونزوئلا هستند را مصادره کنند.
​به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، آمریکا بعد از ناکامی ماه گذشته در جلوگیری از ارسال محموله سوخت ۵ نفت کش ایران به ونزوئلا تلاش تازه ای را برای ممانعت از تجارت قانونی این دو کشور آغاز کرده است. 
خبرگزاری رویترز گزارش داد چند دادستان فدرال شکوائیه ای برای توقیف محموله سوخت ۴ نفتکش ایران که در حال حرکت به سوی ونزوئلا است تنظیم کرده اند. 
رویترز این اقدام را جدیدترین اقدام از سوی دولت «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا برای افزایش فشار اقتصادی بر ایران و ونزوئلا به عنوان دو دشمن آمریکا تعبیر کرده است. 
تحریم های آمریکا به کمبود سوخت در ونزوئلا منجر شده است. با این وجود، مقام های آمریکایی در محافل خصوصی می گویند شکست دولت آمریکا در براندازی «نیکلاس مادورو»، رئیس جمهور ونزوئلا به عاملی برای سرخوردگی ترام‍پ منجر شده است. 
دادستان های فدرال با تنظیم این شکوائیه به دنبال جلوگیری از تحویل محموله سوخت چهار نفتکش تحت پرچم لیبری هستند که در حال ...

عناوین مهم خبری