نماینده شیراز: اصلاح طلبان گزارش دستاوردهای خود را به مردم ارائه کنند

عصر ایران جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰

نماینده شیراز گفت: اعتقاد دارم که اصلا ح طلبان باید شفاف و قاطع و بدون ائتلاف با گروه های دیگر سیاسی وارد صحنه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بشوند و به هیچ عنوان از شکست در این رقابت ترس نداشته باشند و به نوعی ترس از شکست دلیلی برای ائتلاف های ناهمگون نشود.
مسعود رضایی در گفتگو با سایت روزنو در خصوص اینکه ائتلاف اصلاح طلبان با اعتدال گرایان در مجلس یازدهم رقم خواهد خورد؟ گفت: اصلاح طلبان تجربه خوبی را در این خصوص در سال 94 پشت سر نگذاشتند و نتایج حاصل از آن ائتلاف خیلی زود بر همگان روشن شد. به اعتقاد من هر فردی که می خواهد به عرصه انتخابات ورود پیدا کند و خود را در این رقابت سیاسی محک بزند باید صریح و شفاف باشد، زیرا زمانی که این رویکرد در پیش گرفته می شود توقعات مردم و افرادی که به آن کاندیدا رای دادند هم بر اساس صحبت ها، روش و منش فرد پیروز شکل می گیرد.
وی افزود: ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدال گرایان تا حد زیادی مردم را سردرگم کرد چون دیدیم که تعداد زیادی از کاندیداها که در انتخابات موفق شدند به اسم اصلاح طلب وارد مجلس شدند ولی در عمل به صورت یکدست برنامه ریزی و هدف گذاری نکردند، حال این اتفاق می تواند روزی هم گریبان اصولگرایان را بگیرد.
عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: اعتقاد دارم که اصلا ح طلبان باید شفاف و قاطع و بدون ائتلاف با گروه های دیگر سیاسی وارد صحنه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بشوند و به هیچ عنوان از شکست در این رقابت ترس نداشته باشند و به نوعی ترس از شکست دلیلی برای ائتلاف های ناهمگون نشود.
رضایی اظهار داشت: اگر پس از پایان انتخابات مجلس دهم، اصلاح طلبان واقعی برای مردم شناخته شده بودند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.