آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال در گفت و گو با روزنامه جنجالی گازتا دلو اسپور ایتالیا حرف های عجیبی را به زبان آورده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، پنج روزی می شود که آندره آ استراماچونی از ایران رفته و تکلیف نیمکت سرمربیگری تیم استقلال نامشخص است. هیئت مدیره باشگاه از اخبار خوش در آینده ای نزدیک خبر می دهند اما در فاصله یک روز تا بازی استقلال و شاهین، خبری از استراماچونی در ایران نیست.
این سرمربی که در روزهای حضور در ایتالیا مصاحبه های فراوانی انجام داده، در یکی از آخرین اظهارنظر ها به گاتزتا حرف های عجیبی زده است. بخش هایی از صحبت های او را اینجا بخوانید:
چه شد که به ایران رفتی؟
تابستان از طریق خطیر که ایجنت سابق فیفا بوده و سابقه مرا در اینتر و لیگ اروپا پیگیری کرده بود، تماس گرفتند و من به ایران رفتم تا یک قرارداد دو ساله امضا کنم. مدتی بعد، خطیر استعفا داد و من تنها کسی را که به فوتبالم آشنایی داشت، از دست دادم. از آنجا کابوس من شروع شد. مثلا به من یک مرکز ورزشی خیلی لوکس و خوب نشان دادند اما بعد از آن ما چند ما اصلا نمی توانستیم تمرین کنیم و هیچ زمینی برای تمرین نداشتیم.
وضعیت نقل و انتقالات چطور بود؟
آنجا هم عملکرد خوبی نداشتند. یک مثال این موضوع، میلیچ بود که برای جذب او هم مشکلاتی داشتیم. ایجنت میلیچ، بازیکن سابق ناپولی و فیورنتینا بعد از 4 روز که در تهران بود، قرارداد را بست. در این مقطع بازیکن منتظر بلیت هواپیما بود تا به ما ملحق شود. باشگاه کمی زمان خرید و من تماسی با رئیس باشگاه گرفتم تا گارانتی بخواهم. پول بلیت میلیچ را من دادم. او حتی بعد از 8 ساعت که در فرودگاه بود، ویزایش کنسل شد و او را به دبی برگرداندند. آنجا من استعفا دادم ولی پذیرفته نشد و باشگاه فردای آن روز موضوع را حل کرد.
اتفاقات بازی اول تو در ایران
در تبریز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار