مشاور ارشد کاخ سفید و داماد ترامپ تلویحاً مدعی شد برای این که سیاست های ترامپ موثرتر باشد، سیاه پوستان آمریکایی باید خودشان بخواهند که موفق باشند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «جرد کوشنر» مشاور ارشد کاخ سفید و داماد دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا تلویحاً مدعی شد بسیاری از شهروندان سیاه پوست آمریکا نمی خواهند موفق باشند. او گفت برای این که سیاست های ترامپ موثرتر باشد، سیاه پوستان آمریکا یی باید بخواهند که موفق باشند.
کوشنر در مصاحبه با شبکه آمریکا یی «فاکس نیوز» گفت: چیزی که ما در بیشتر جامعه سیاه پوست که اغلب آن ها دموکرات هستند، شاهدش بوده ایم، این است که سیاست های رئیس جمهور ترامپ می تواند به مردم کمک کند تا از مشکلاتی که درباره آن ها شکایت می کنند، خارج شوند. اما او (ترامپ) نمی تواند بیشتر از آنچه که خودشان می خواهند موفق باشند، خواستار موفقیتشان باشد.
او در ادامه مدعی شد: چیزی که اکنون در کشور شاهدش هستیم تشدید حمایت (از رئیس جمهور آمریکا ) در جامعه سیاه پوستان است زیرا آن ها متوجه شده اند که همه چیزهای بدی که رسانه ها و دموکرات ها درباره رئیس جمهور ترامپ گفته اند، درست نیست و او در واقع (به گفته هایش) عمل کرده است.
این سخنان او در حالی مطرح شده که تنها چند روز به انتخابات آمریکا باقی مانده و در نظرسنجی های ملی دونالد ترامپ از رقیب دموکراتش عقب است. «جو بایدن» همچنین در نظرسنجی های بسیاری از ایالت های کلیدی و سرنوشت ساز آمریکا از رئیس جمهور جمهوری خواه این کشور پیش است.
میزان مشارکت رای دهندگان سیاه پوست در انتخابات سال ۲۰۱۶ رکورد کمترین میزان مشارکت در ۲۰ سال قبل آن را شکست و حالا هر دو کارزار انتخاباتی آمریکا به دنبال جلب آرای سیاه پوستان آمریکا یی هستند.
به گزارش « هیل »، این در حالی است که بایدن با اختلاف از ترامپ در نظرسنجی های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار