بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در تیم های بزرگ همیشه شایعه وجود دارد اما من قویا جدایی ام از پرسپولیس را تکذیب می کنم.

مهدی شیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط تیم پرسپولیس قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان و شایعاتی که در خصوص فسخ قراردادش با پرسپولیس مطرح شده بود، صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید.
فارس: در روزهای تعطیلی لیگ از شرایط پرسپولیس بگو.
خوشبختانه در این مدت زیر نظر کادر فنی تمرینات خیلی خوب و پرفشاری را پشت سر گذاشتیم و الان در وضعیتی قرار داریم که کاملا آماده بازی با نفت مسجدسلیمان هستیم.
فارس: البته یک بازی تدارکاتی شما هم که لغو شد.
بله متاسفانه آقای کالدرون در برنامه خود یک بازی تدارکاتی در نظر گرفته بود، اما به دلیل اینکه تیم هایی که مدنظر او قرار بازی داشتند، به همین دلیل نتوانستیم بازی تدارکاتی با تیمی برگزار کنیم. این موضوع باعث شد تا یک بازی درون تیمی انجام دهیم که بازی سنگینی هم بود.
فارس: از وضعیت خودت بگو.
خدا را شکر که شرایط خودم خیلی خوب است و کاملا آماده هستم تا به پرسپولیس کمک کنم. همه تلاشم را می کنم تا پرسپولیس به موفقیت برسد و این از هر چیزی مهم تر است.
فارس: روز جمعه باید به مصاف نفت مسجدسلیمان بروید و حتما می دانی که این تیم تا اینجا نه در لیگ برتر و نه در جام حذفی هیچ باختی نیاورده.
بله، از وضعیت این تیم شناخت داریم و آنها تیم خیلی خوبی هستند. همین که در بازی های خود باختی نیاورده اند، نشان می دهد که چه شرایط خوبی دارند. با این همه ما در زمین خودی و مقابل هوادارانمان بازی می کنیم. ما پرسپولیس هستیم و شاید کار سخت باشد اما برای گرفتن سه امتیاز این بازی همه تلاش خودمان را خواهیم کرد تا دست پر از زمین بیرون بیاییم.
فارس: یک جلسه در تمرینات تیم حضور نداشتی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار