پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال را آنقدر کوچک کردند که یکی مثل امید نمازی برای ما استوری تمسخرآمیز می گذارد.

به گزارش مشرق ، رضا رجبی اظهار داشت: انسان در هر زمان به آموزش نیاز دارد و فوتبال و مربیگری هم از این قائده مستثنی نیست. من به همراه تعداد زیادی مربی ایرانی دیگر بر اساس قوانین کمیته آموزش در کلاس های حرفه ای مربیگری شرکت کردیم و مدرک آن را هم گرفتیم. گرچه الان تعدادی از ما بیکار هستند و در مقابل چند مربی که این مدرک را ندارند سرمربیگری می کنند، اما متاسفانه می بینیم آقای سرمربی که نتوانسته این دوره را بگذراند به طور کلی این مدرک را زیر سئوال می برد.
وی افزود: خیلی ها آمدند و خواستند این دوره را بگذرانند اما نتوانستند و رفتند. حالا همان ها به جای آنکه بگویند در آینده برنامه داریم که به این کلاس ها برویم می گویند ۱۰ سال است مربیگری کردیم وقت نکردیم سر کلاس برویم. در حالی که در همه این سال ها غیر قانونی مربیگری کردند و راحت بگویم به جای طی کردن دوره های مربیگری دنبال پول در آوردن از مربیگری بودند.
ملی پوش سابق فوتبال گفت: حالا که کمیته آموزش فدراسیون فوتبال پای کار آمده و می خواهد یک بار برای همیشه قانونش را جا بیندازد، باید از آن حمایت کرد. اما بعضی از مربیان بی مدرک جلوی کمیته آموزش جبهه گرفته و حتی کلاس ها را هم زیر سئوال می برند.
بیشتر بخوانید:
پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نیمکت پر جمعیت استقلال بیان داشت: قبل از هر چیز این توضیح را بدهم که اگر انتقادی می کنم در راستای حمایت و سازندگی است و به هیچ وجه قصد تخریب ندارم. درباره نیمکتی که راس آن محمود فکری قرار گرفته باید بگویم که این نیمکت الکی شلوغ است و این نیمکت شلوغ در جریان مسابقات خود به خود تولید حاشیه می کند.
مربی پیشین آبی پوشان گفت: در کادر فنی که صمد و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار