استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: همه دستگاه های امدادی و خدمات رسان عضو ستاد مدیریت بحران استان در وضعیت آماده باش قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ حسین کلانتری در نشست فوق العاده ستاد مدیریت بحران استان با تسلیت سالگرد وفات حضرت معصومه (س)، اظهار داشت: ما مسئول هستیم و هیچ کدام هم پروازی نیستیم و موظفیم که پای کار باشیم و شبانه روز خدمت رسانی کنیم، اما شما رسانه ها با وجود اینکه اینچنین وظیفه ای ندارید، اما پای کار هستید و نقدهایتان هم دلسوزانه است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بارندگی های پیش رو، عنوان کرد: با بررسی کامل اطلاعات تصمیم می گیریم.
وی با اشاره به اینکه به طور قطع شاهد آبگرفتگی معابر خواهیم بود، بیان کرد: همه باید پای کار باشند و کسی در نزدیکی رودخانه ها قرار نگیرد.
رئیس ستاد مدیریت بحران استان، هشدار داد: با توجه به آب گرفتگی و سیلابی که قابل تصور است مردم باید بیش از پیش مراقبت کنند.
کلانتری با بیان اینکه براساس نقشه های هواشناسی خطر صاعقه هم جدی است، افزود: انتظار می رود برای کارهای غیر ضروری به بیرون مراجعه نکنند.
وی با اشاره به اینکه ۱۲۰۰ تن نمک و شن توسط راهداری ذخیره شده است، بیان کرد: انبار مناطق در معرض سیل شارژ شده است و هیچگونه مشکلی در این خصوص نداریم.
استاندار با تاکید بر اینکه باید مجموعه مدیریت بحران در تمام شهرهای استان در حالت آماده باش باشند، اظهار داشت: انتظار می رود همچنین سایر مناطق کمک کار شهرهای سردسیری باشند.
استاندار کمک رسانی به مناطق روستایی و عشایری را از اولویت ها دانست و گفت: مناطق محروم و روستایی از زیلایی و مارگون تا دیشموک به صورت ویژه مورد توجه باشند چون سخت گذر هستند اما باید خود مردم نیز رعایت کنند.
وی افزود: دستگاه های خدمات رسان و تیم های امداد و نجات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار