سنندج - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: برای بهره برداری بیش از ۵۰۰ پروژه ورزشی تا پایان دولت هدف گذاری شده و اگر منابع مالی انها تامین شود تا پایان دولت به انجام می رسانیم.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی فر روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران و پس از بهره برداری از سالن ۶ هزار نفری سنندج اظهار داشت: ۶ سالن سرپوشیده دیگر را به مرور به بهره برداری می رسانیم که ظرف یک یا دو ماه آینده سالن ۶ هزار نفری شیراز هم آماده بهره برداری می شود و پس از آن سالن های مشهد، ساری، کرمانشاه، کرج و زاهدان آماده بهره برداری خواهد شد.
وی اضافه کرد: هنوز شهرهای بزرگی همچون مشهد، شیراز، کرج و ساری سالن های ۶ هزار نفری سرپوشیده ندارند اما سنندج امروز صاحب چنین سالنی با استانداردهای روز شده است.
سلطانی فر افزود: سیاست توسعه فضای ورزشی و سخت افزاری را ما با این امید دنبال می کنیم که باور داریم استعدادهای مختلفی در مناطق محروم و استان های مختلف وجود دارد که با فراهم شدن این زیرساخت ها شرایط مناسبی برای جوانان و نوجوانان این مناطق در ورزش قهرمانی موفق باشند.
وی با اشاره به اینکه پروژه های زیادی در کشور افتتاح شد که پروژه های ورزشی آن ۳۳۵ مورد بوده است، یادآور شد: ۲۲۰ خانه ورزش روستایی به بهره برداری رسیده که اکنون تعداد این خانه ها به سه هزار و ۵۰۰ مورد رسیده است و تلاش می کنیم این تعداد را به پنج هزار خانه برسانیم.
سلطانی فر با بیان اینکه احداث ضربتی زمین های مینی فوتبال چمن مصنوعی از استان های جنوبی کشور مثل بوشهر، خوزستان و فارس شروع شد، تاکید کرد: این زمین ها مساحت نصف زمین فوتبال را دارند که به صورت چمن مصنوعی هستند و دیگر نیاز به نگهداری و آبیاری نخواهند داشت و در مناطق محروم و روستایی آنها را اجرا می کنیم.
وزیر ورزش و جوان گفت: تعداد این زمین های فوتبال امروز به مرز ۲ هزار زمین رسیده که امیدواریم تا پایان دولت به ۲ هزار و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار