فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که امکان ندارد از خون شهدا بگذریم، گفت: انتقام سخت و غافلگیر کننده ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.

به گزارش برنا ، به نقل از روابط عمومی ارتش، سرتیپ کیومرث حیدری در هفتمین جشنواره ایمنی و پیشگیری امام هادی(ع) در قالب طرح «لبیک ۱۳» به شکل ویدیو کنفرانس در یگان های تابعه نیروی زمینی ارتش برگزار شد، افزود: غفلت، عادی نگاری و سهل انگاری موجب فرصت دادن به دشمن است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدام تروریستی علیه دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده، افزود: رژیم صهیونیستی بداند با این کار احمقانه تمام انسان های شرافتمند و آزاده دنیا را دشمن خود کرده است و تک تک این انسان ها خواستار انتقام سخت بابت این خون های به ناحق ریخته شده هستند، لذا امکان ندارد ما از خون شهدای عزیزمان بگذریم. ان شاءالله انتقام سخت و غافلگیر کننده ای از رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم گرفت.
سرتیپ حیدری با اشاره به اهمیت بازرسی و ایمنی در یگان های تابعه نیروهای مسلح ادامه داد: علم و تجربه در زمینه بازرسی و ایمنی به کمک نزاجا آمده است به گونه ای که ریشه حوادث به صورت علمی بررسی شده و دلایل اصلی بروز حادثه به طور عالمانه مورد تحقیق قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: در بعد ایمنی دریافتیم که ساختار ایمنی باید باز طراحی شود به همین دلیل در گستره نیروی زمینی دامنه ساختار بازرسی گسترش یافته است.
سرتیپ حیدری تصریح کرد: رساله عملیه بازرسی نیروی زمینی ارتش به عنوان کتاب قانون و مرجع نیروهای مسلح مطرح است، از برکات این قانونمندی، پیشگیری از دهها اتفاق و حادثه آسیب رسان به کارکنان و ادوات رزمی در یگان ها بوده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: اگر ایمنی و اصول پیشگیرانه در کارها جریان داشته باشد حادثه ای در یگان ها اتفاق نمی افتد و یا اگر اتفاق بیفتد دامنه خسارت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار