جلسه هماهنگی باشگاه پرسپولیس برای حضور قدرتمندانه در فینال لیگ قهرمانان آسیا در وزارت ورزش با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را که برای دومین بار در طی سه سال اخیر صورت گرفته است، مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: اکنون پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش ایران قلمداد می شود و هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی و هم افزایی برای این تیم است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسپولیس موفقیت خوبی را به عنوان نماینده ایران در قاره آسیا به ارمغان آورده است، اظهار داشت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را انجام خواهد داد هرچند که نباید از نظر دور داشت حریفانی که از شرق آسیا رقابت می کنند بسیار قدرتمندی هستند و امیدوارم با توجه به موفقیت هایی که نماینده ایران در این رقابتها داشته، در فینال هم سربلند باشد.
مهدی علی نژاد اقدامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط مالی خوبی را در این موقعیت ویژه برای بازیکنان فراهم کرد و همچنین تمدید قرارداد با یحیی گل محمدی را از جمله اتفاقات خوب این باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نام برد.
در این جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط کنونی این تیم را در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خوب توصیف کرد و از استمرار تلاش برای تعلیق محرومیت عیسی آل کثیر خبر داد و ابراز امیدواری کرد و تشکیل این جلسات می تواند به روند رو به رشد این باشگاه کمک کند چون تیم پرسپولیس در فینال باشگاههای آسیا نماینده ایران است و حمایت ملی می خواهد.
مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که این تیم با توجه به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار