رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر ضرورت پیش بینی و برنامه ریزی طرح های ویژه معلولان در مجموعه برنامه های مدیریت بحران تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، دکتر رضا کرمی محمدی همزمان با روز جهانی معلولان در نشست صمیمانه با کارکنان دارای معلولیت سازمان، پیش بینی طرح های ویژه معلولان را در برنامه های حوزه مدیریت بحران ضروری دانست.
دکتر کرمی محمدی با بیان اینکه در کشورهای پیشرفته طرح های مناسبی برای تسهیل خدمات به معلولان در نظرگرفته شده است بر فرهنگ سازی و توجه به برنامه های مدیریت شهری و مناسب سازی شهر برای معلولان تاکید کرد.
وی افزود: افراد دارای معلولیت از روحیه قوی برخوردارند و همواره در زندگی و حرفه خود با تلاش و کوشش به موفقیت های چشمگیری رسیده اند و در مقابل افرادی هستند که جسم سالم دارند اما به علت روحیه ضعیف کمتر موفق بوده اند.
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران همچنین در این نشست صمیمی که کارکنان متولد آبان و آذرماه نیز حضور داشتند، ضمن عرض تبریک به حاضران و آرزوی موفقیت برای آنان در ادامه مسیر زندگی افزود: تعهد و دلسوزی بیشتر بانوان در کارها و فعالیت های اداری مایه خرسندی و افتخار است.
در ادامه کارکنان حاضر در این نشست، در یک فضای صمیمی ضمن بیان نقطه نظرات ، پیشنهادات و مسائل اداری خود از تلاش مدیران مجموعه برای حل مسائل کارکنان تقدیر و تشکر کردند.
همچنین در این نشست، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طی حکمی " ستاره صادقی " را به عنوان مسئول امور بانوان سازمان منصوب و از زحمات " سمیه فهیمی " مسئول پیشین امور بانوان تقدیر کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار