پرهزینه ترین آگهی تلویزیونی: ۱۰۸میلیارد تومان

برترینها پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۸
فیلم سینمایی «مرد دو پیکر»(Gemini Man) با بازی «ویل اسمیت» با ۹ میلیون و ۳۷۰ هزار دلار معادل ۱۰۸ میلیارد تومان رتبه نخست پرهزینه ترین آگهی تلویزیونی را به خود اختصاص داد.

خبرگزاری فارس: فیلم سینمایی «مرد دو پیکر»(Gemini Man) با بازی «ویل اسمیت» با ۹ میلیون و ۳۷۰ هزار دلار معادل ۱۰۸ میلیارد تومان رتبه نخست پرهزینه ترین آگهی تلویزیونی را به خود اختصاص داد.
در حالیکه درآمد تبلیغات و آگهی در آمریکا چندین برابر درآمد نفتی ایران به عنوان یکی از ۵ تولیدکننده بزرگ نفت خام جهان می شود این نکته به میان می آید که در کشور ما هم فرصت ها و ظرفیت های بسیاری وجود دارد که کوچک ترین استفاده ای از آن ها نشده است.
میزان درآمد رسانه ملی ما هم در مقایسه با کشورهای موفق در این زمینه بسیار ناامیدکننده است و می تواند به جایگاهی بسیار بالاتر برسد چراکه این بخش از تجارت منافع دوسویه تامین می گردد و یقینا معامله ای برد برد خواهد بود.
در جدیدترین آمار میزان هزینه کرد موسسات و شرکت ها برای تبلیغات و آگهی نگاهی می اندازیم به آمار شرکت «آی اسپات» که به صورت مستمر میزان هزینه های آگهی های تلویزیونی و سینمایی را ردیابی و ارزیابی می کند این بار «مرد دو پیکر» را پرهزینه ترین فیلم آگهی دهنده اعلام کرد.
فیلم سینمایی «مرد دو پیکر»(Gemini Man) با بازی «ویل اسمیت» با ۹ میلیون و ۳۷۰ هزار دلار معادل ۱۰۸ میلیارد تومان رتبه نخست پرهزینه ترین آگهی تلویزیونی را به خود اختصاص داد.
این شرکت ارزش تبلیغات و آگهی های این فیلم را ۹ میلیون و ۳۷۰ هزار دلار برای ۱ هزار و ۱۴۹ مورد آگهی که در ۳۷ شبکه ملی روی آنتن رفته به عنوان رتبه نخست پرهزینه ترین آگهی دهنده اعلام کرد.
رتبه دوم پس از فیلم «مرد دو پیکر» به فیلم «خانواده آدام» محصول کمپانی ام جی ام(مترو گلوین مایر) تعلق دارد. آگهی تبلیغاتی این فیلم ۱ هزار و ۷۳۶ مورد در ۴۲ شبکه ملی بوده است که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار