سخنگوی دولت گفت: شکسته شدن حصر تسلیحاتی ایران نویدبخش عقب نشینی های دیگر از جمله رفع سایر تحریم های ظالمانه اقتصادی، بانکی، مالی و سایر اقلام انسانی است.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم ، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود با اصحاب رسانه اظهار داشت: در روزهای اخیر یکی از دستاوردهای دولت در عرصه بین المللی بودیم؛ این دستاورد بر اساس حقانیت ایران و نتیجه مقاومت مردم ما به دست آمد و برداشته شدن محدودیت های تسلیحاتی ایران دستاوردی مهم در عرصه بین الملل است.
وی افزود: این محدودیت ها علیرغم فشارهای سیاسی و زیادی خواهی های آمریکا، اسرائیل و متحدان منطقه ای شان، برداشته شد و این علامتی برای دنیا و مردم ماست. جامعه جهانی در سال اخیر استقلال و عدم تبعیت در برابر زورگویی آمریکا اتفاق بدیعی است.
سخنگوی دولت بیان کرد: این دستاورد مهم نشان داد علیرغم تصمیمات نادرست ترامپ و مفروض دانستن اینکه ایران بعد از خروج آمریکا از برجام، از این توافق خارج می شود، ما تصمیم درستی اتخاذ کردیم.
ربیعی تصریح کرد: شکسته شدن حصر تسلیحاتی ایران نویدبخش عقب نشینی های دیگر از جمله رفع سایر تحریم های ظالمانه اقتصادی، بانکی، مالی و سایر اقلام انسانی است.
وی ادامه داد: به بیان روشن تر همان مقاومت و همان ایستادگی بر مواضع اصولی و حقوقی که زمینه ساز رفع تحریم تسلیحاتی شد در منتهای منطقی خود ثمرات دیگری در عرصه های اقتصادی به دنبال خواهد داشت که از هم اکنون واکنش سراسیمه تحریم گران و سوداگران تنش را بر انگیخته است. هوچی گری تحریم گر درباره رفع تحریم تسلیحاتی ریشه در همین ایران هراسی دیوانه وار دارد . آنها خیلی خوب می دانند که ایرانیان در قرون اخیر هیچگاه آغازگر تهاجم نظامی به هیچ کشوری نبوده اند. سلاح ایرانی در این کشور همواره پشتوانه صلح و امنیت سرزمینی و منطقه ای بوده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار