علیرضا ببری با اعلام این خبر که دادگاه تجدید نظر محمدعلی نجفی در تاریخ 6 آذر برگزار خواهد شد از سکوت یک کارشناس پزشکی قانونی در پرونده قتل میترا استاد خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ علیرضا ببری، داماد شهردار اسبق تهران، در رابطه با زمان برگزاری دادگاه نجفی به خبرگزاری برنا گفت: ابلاغیه به دست ما رسیده که 6 آذر زمان برگزاری دادگاه اعلام شده است.
به گفته او همانگونه که عنوان شده دادگاه به صورت علنی برگزار خواهد شد.
داماد محمدعلی نجفی در خصوص آخرین وضعیت شهردار اسبق تهران گفت: آقای نجفی پس از آنکه با قرار وثیقه آزاد شدند پس از دو روز مجدد به زندان برگشت و با وجود تقاضای مکرر وکیل ایشان تاکنون در زندان هستند.
ببری تصریح کرد: دیوان حکم قتل عمدی میترا استاد از سوی آقای نجفی را نقض و تقاضا کرد شبهات بررسی شود.
او در رابطه با آخرین جزئیات اظهار نظر کارشناسان قضایی گفت: 6 کارشناس باید اظهار نظر می کردند که یک کارشناس پزشکی قانونی، تاکنون نظری در رابطه با این پرونده ارائه نکرده است.
داماد نجفی در رابطه با آخرین وضعیت صحنه قتل میترا استاد گفت: صحنه قتل شسته شده بود و وکیل آقای نجفی تقاضا رفع ابهام دارند.
بیشتر بخوانید: سکوت مبهم یک کارشناس پرونده نجفی/ احتمال قتل غیرعمد میترا استاد بالا گرفت نامه ای که در کیفرخواست نجفی جنجال کرد/ بیان جزئیاتی از پرونده با ابعاد غیرعلنی در دادگاه علنی!

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار