علاقه کارگردان Valhalla Rising به ساخت فیلم Batgirl

زومجی سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰
کارگردان فیلم های Valhalla Rising و The Neon Demon، از علاقه خود به ساخت فیلم شخصیت بت گرل سخن گفت.

شخصیت بت گرل طرفداران کمی ندارد و بسیاری از طرفداران آثار کمیک دوست دارند این شخصیت را روی پردهٔ سینما ببینند، اما کسی که فکرش را نمی کردیم یکی از همین طرفداران بوده و برای ساخت فیلمی از این شخصیت ابراز علاقه کرده است. نیکلاس ویندینگ رفن ، کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده دانمارکی که از کارگردانان جدید سینمای هالیوود محسوب می شود، در سخنانی این چنین گفته است که برای ساخت فیلمی دیوانه وار از نوع هالیوودی و ابرقهرمانی، بسیار مشتاق است.
نیکلاس ویندینگ رفن مصاحبه ای با سایت بیزینس اینسایدر داشت و هنگامی که از وی پرسیدند آیا علاقه ای به ساخت فیلم های ابرقهرمانی دارد یا خیر، در پاسخ چنین گفت:
خدایا! خیلی دوست دارم یکی از این فیلم ها بسازم، احتملاً هم پروژه ای بسیار باحال و جذاب خواهد بود. نمی دانم چه زمانی قرار است چنین اتفاقی رخ دهد. از آزادی عمل خلاقانه ای که برای ساخت فیلم هایم دارم، بسیار لذت می برم، اما دوست دارم یکی از همان دسته فیلم های بزرگ هالیوودی را که بسیار پرخرج هستند و کلی بازیگر در صحنه های پر زدوخورد حضور دارند و تلفن همراه به دست هستند و کلی کارهای دیوانه وار دیگر می کنند، کارگردانی کنم.
در ادامه از ویندینگ رفن سؤالی پرسیده شد مبنی بر اینکه شخص خودش ساخت فیلم از کدام ابرقهرمان را ترجیح می دهد که وی گفت:
خودتان نمی دانید چه قصدی دارم؟ کدام ابرقهرمان باقی مانده است؟ می خواهم فیلم Batgirl را بسازم؛ وارنر باید ساخت این فیلم را در دستور کار قرار دهد.
از فیلم های معروفی که نیکلاس ویندینگ رفن کارگردانی آن ها را بر عهده داشته است می توان به فیلم تحسین شدهٔ Valhalla Rising (خیزش والهالا) با نقش آفرینی مدس ...

سرخط اخبار