آی اسپورت - پیش از این که جام حذفی به پایان برسد، درست بعد از جنجالی که انتخاب داور دربی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به راه انداخت، فدراسیون فوتبال حکم ریاست فریدون اصفهانیان را بر کمیته داوران امضا کرد.
تغییر داور دربی در آخرین لحظات و بدون مشورت با رئیس کمیته داوران باعث شد که اسماعیل صفیری به صورت شفاهی و در اعتراض به این حرکت اعلام کند که از سمت خود استعفا می دهد. شاید به همین خاطر و برای پیاده کردن تصمیم های هیأت رئیسه در کمیته داوران، تصمیم بر این شد که اصفهانیان به این کمیته برگردد. کسی که پیش از این به خاطر بازنشستگی از این سمت استعفا داده بود. حالا بدون این که تغییری در قانون بازنشستگی ایجاد شده باشد، او حکم ریاست کمیته داوران را گرفت.
از طرف دیگر اصفهانیان برای انتخاباتی که قرار بود ۲۵ اسفندماه برگزار شود، کاندیدای عضویت هیأت رئیسه بود و به احتمال زیاد با تعیین تاریخ جدید انتخابات، باز هم برای این عنوان کاندیدا خواهد شد. علاوه بر این هدایت ممبینی، رئیس قبلی کمیته داوران به همین دلیل از ریاست کمیته کنار رفت. از آن جا که اعضای هیأت رئیسه احتمالاً خبر دارند که تا ماه های آینده یا حتی شاید تا پایان سال هم امکان برگزاری انتخابات فراهم نشود، اصفهانیان ریاست کمیته را مانعی بر سر راه خود ندید و این عنوان را برای ماه های پیش رو پذیرفت.
قرار بر این بود که ریاست فریدون اصفهانیان در کمیته داوران، بعد از فینال جام حذفی به صورت رسمی اعلام شود اما همان طور که پیش بینی می شد، قانون منع حضور بازنشستگان این اجازه را به اصفهانیان نمی داد که به عنوان رئیس کمیته داوران فعالیتش را از سر بگیرد.
فدراسیون فوتبال با این که از این موضوع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار