ترکیه، سرزمینی در شمال غربی ایران که به دلیل موقعیت جغرافیایی خود در کره زمین دارای طبیعتی بکر است که دیدن از نزدیک، خالی از لطف نیست اما بازدید از این مناطق را به زمان اتمام پاندمی کرونا ویروس، موکل کنید تا سفری ایمن و پر خاطره داشته باشید.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام الفبای سفر، این مطلب صرفا جهت معرفی زیباترین شهرهای ترکیه و جاذبه های آن است و تورهای نوروزی معرفی شده در خبر فقط درصورت برطرف شدن محدودیت های کرونا و قوانین وزارت بهداشت برگزار می شود. آژانس الفبای سفر به شما توصیه می کند که در روزهای کرونا در خانه بمانید و از سفر کردن بپرهیزید.
بدروم
اگر بدنبال یک استراحتگاه زیبا در ترکیه هستید که غذاهای عالی، هتل های درخشان و انتخاب های بسیار خوبی برای انجام انواع تفریحات ارائه بدهد، بدروم مکانی عالی برای سفر است.
اگر قصد دارید یک هفته یا هر چند روز را در بدروم بگذرانید، فعالیت های زیادی برای انجام و جاذبه های فراوانی برای دیدن وجود دارد که مقدمه این لذت از رزرو تور تور بدروم نوروز ۱۴۰۰ شروع می شود.
از قایق سواری در دریای اژه گرفته تا پیاده روی در خیابانهای مشرف به دریا و تماشای قلعه های تاریخی همه و همه تجربه های بی نظیری در این شهر ساحلی هستند.
دروازه میندوس بدروم، منطقه گومبت، قلعه بدروم، آمفی تئاتر باستانی و مقبره ماسولوس از جاذبه های توریستی بدروم هستند که مطمئنا در سفر به این شهر مخصوصا در ایام نوروز لحظاتی شگفت انگیز را برایتان ایجاد خواهند کرد.
ازمیر
ازمیر یا مروارید دریای اژه دارای اماکن مختلف، برای بازدید می باشد. یکی از پر بازدیدترین نقاط در ازمیر شهر چشمه است.
تور ازمیر نوروز ۱۴۰۰ بهترین فرصت برای تماشای دیدنی های این شهر در یک آب و هوای بهاری و فوق العاده است. همچنین یداین شهر بهشتی برای طرفداران خری و گشت و گذار در مجتمع های خرید می باشند است که مطرح ترین آن ها بازار کمرالتی می باشد.
ترابزون
خیلی ها درمورد ترکیه حرف از استانبول، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار