حجت الاسلام نوری زاده در دیدار با مدیر شبکه ۳ سیما، گفت: اگر همه نهادها نقش خود را ایفا کنند مساجد پربارتری را خواهیم داشت و فضای تحولی مسجد از محدوده جغرافیایی مسجد فراتر می رود.

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون های مساجد ، حجت الاسلام «سید ناصرالدین نوری زاده»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با علی فروغی رئیس شبکه 3 سیما دیدار و گفتگو کرد .
در این دیدار رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد با تشکر از رسانه ملی در محور قرار دادن مساجد در سریال ها و فیلم های این سازمان، گفت :  اگر همه نهادها سهم خود را ایفا کنیم مساجد پربارتری را خواهیم داشت و فضای تحولی مسجد از محدوده جغرافیایی مسجد نیز فراتر می رود .
پیش از این نیز رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در دیدار با مرتضی میرباقری، معاون سیمای رسانه ملی، مجید زین العابدین، مدیر شبکه یک و مسوول قرارگاه مسجد سازمان صداوسیما، تشکیل قرارگاه مسجد در سازمان صداوسیما را نشان از اهتمام ویژه رسانه ملی به موضوع مسجد، برشمرده بود .
گفتنی است؛ در این دیدار که شنبه، سیزدهم مهرماه در مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شد؛ حجت الاسلام والمسلمین ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد نیز حضور داشت.
پایان پیام/ 40

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار