سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه سه تغییر در مجموعه فوتبال ایران ظرف ۴۸ سال دلیل خاصی ندارد، به خبر کارشکنی سفارت بلژیک در بحث قرارداد مارک ویلموتس واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق ، ابراهیم شکوری درباره تغییر سعید فتاحی در سازمان لیگ و استعفای اسماعیل حسن زاده و مرتضی تورک روسای کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال، گفت: تغییرات در سازمان های مختلف صورت می گیرد و دلیل خاصی ندارد! هر تغییر می تواند مثبت باشد. جا دارد از دوستانی که چند سال زحمت کشیدند تشکر کنیم.
سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا جدایی تورک به خاطر درخواست قوه قضائیه بوده است؟ تصریح کرد: خیر. اینکه فضای فوتبال شیشه ای و شفاف است را قبول دارم ولی این از اختیارات رئیس هر سازمان است که نیروهایش را جابجا کند. دوستانی که تغییر کردند یعنی آقایان تورک، حسن زاده و فتاحی سالیان سال زحمت کشیدند و باید از این عزیزان تشکر کنیم.
شکوری درباره دلیل جدایی تورک و ارتباطش با قوه قضائیه، تاکید کرد: ارتباطی به قوه قضائیه نداشته است.
«آیا جدایی آقای تورک ارتباطی به احکامی که او اخیرا درباره رئیس فدراسیون و نزدیکانش صادر کرد دارد؟» سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال گفت: خیر. اگر به این مسائل ربط بدهیم پیچیده می شود ولی ماجرا به این پیچیدگی ها هم نیست. به دلیل اینکه فدراسیون مخاطبان گسترده ای دارد، به اتفاقاتش بیشتر پرداخته می شود. مسائل شفاف و طبیعی است.
شکوری درباره اینکه تغییرات در فدراسیون فوتبال شفاف نیست و دلیل این تغییرات نامشخص است، گفت: تغییر دلیل نمی خواهد!
وی در خصوص اینکه چرا در صورتی که عملکرد این افراد خوب بوده فدراسیون تصمیم به تغییرشان گرفته است؟ یادآور شد: آقای حسن زاده را دادگستری خواست و بعد از ۱۰ سال کار در فدراسیون جدایی اش منطقی است!
بیشتر بخوانید:
سرپرست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار