در این نظرسنجی که در سراسر کشور انجام شده، «سرباز» با ۲۰٫۴ درصد بیننده، توانسته رضایت ۳۵٫۲ درصد از بینندگان را در حد «زیاد» کسب کند.

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، مجموعه «سرباز» در نیمه دوم خرداد، نظر بیش از ۲۰ درصد مخاطبان را به خود جلب کرده است.
به گزارش خبرآنلاین، مرکز تحقیقات صدا و سیما با انجام یک نظرسنجی اعلام کرد در نیمه دوم خرداد، ۸۶٫۳ درصد مردم بیننده برنامه های سیما بوده اند و در میان سریال های جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه «سرباز» شبکه «سه» توانسته بیش از ۲۰ درصد مخاطب به خود جذب کند.
در این نظرسنجی که در سراسر کشور انجام شده، «سرباز» با ۲۰٫۴ درصد بیننده، توانسته رضایت ۳۵٫۲ درصد از بینندگان را در حد «زیاد» کسب کند.
جدول زیر نظر بینندگان سریال «سرباز» را درباره موفقیت این مجموعه تلویزیونی از جنبه های مختلف به نمایش گذاشته است:
سریال «پرگار» از شبکه یک با ۱۹٫۹ درصد بیننده و «پدر پسری» از شبکه پنج با هفت درصد بیننده هم در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. ۶۷٫۲ درصد از مخاطبان «پرگار» در حد زیاد از این سریال ابراز رضایت کرده اند.
جدول های زیر نظر بینندگان سریال «پرگار» و «پدر پسری» را درباره موفقیت این مجموعه های تلویزیونی از جنبه های مختلف به نمایش گذاشته است:
در این نظرسنجی، مجموعه هایی که در حال بازپخش هستند نیز مورد ارزیابی قرار گرفته اند.
بر این اساس، «ستایش ۳» در شبکه آی فیلم با ۲۴٫۳ درصد، پربیننده ترین سریال در میان این دسته از مجموعه های تلویزیونی بوده و توانسته رضایت ۹۲٫۶ مخاطبانش را در حد زیاد به دست آورد.
«بزنگاه» از همین شبکه با ۴٫۶ درصد، «افسانه جومونگ» شبکه تماشا با ۴٫۱ درصد، «لحظه گرگ و میش» شبکه تماشا با ۳٫۳ درصد، «دل دار» شبکه آی فیلم با ۲٫۶ درصد و «مادرانه» شبکه آی فیلم با ۱٫۳ درصد بیننده جزو پنج سریال تکراری دارای ...

سرخط اخبار