فرماندار بناب گفت: متأسفانه فعالیت مؤسسات خیریه غیرمجاز مؤسسات خیریه دارای مجوز را تحت الشعاع قرار داده اند و از طریق پلیس فتا و سایر مراجع دیگر پیگیری های لازم انجام و نسبت به تعطیلی مؤسسات بدون مجوز اقدام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بناب، امین رفیعی امروز در جلسه کار گروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده این شهرستان بناب با اشاره به اهمیت این کار گروه اظهار کرد: با توجه به ظرفیت بالا و انسجامی که در مسئولان شهرستان وجود دارد باید از این ظرفیت برای کاهش مسائل و مشکلات اجتماعی استفاده کرد.
وی با تبریک دهه کرامت گفت: امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس را بطور باشکوهی گرامی خواهیم داشت؛ چرا که دفاع مقدس جزو افتخارات ماست و باید اهمیت این مناسبت را به نسل جدید جامعه انتقال دهیم.
رفیعی سپس با اشاره به اوضاع کرونایی حاکم بر کشور و شرایط پسا کرونا افزود: ضربه ای که جامعه در مقطع پساکرونا خواهد دید و تبعات اجتماعی آن گسترده تر و سخت تر از تبعات اقتصادی آن است.
نماینده عالی دولت در شهرستان بناب با اشاره به ظرفیت بالای مؤسسات خیریه در شهرستان بناب تصریح کرد: اخیراً متأسفانه شاهد فعالیت برخی از این مؤسسات خیریه در فضای مجازی هستیم که فاقد مجوزهای لازم هستند و با اعلام شماره حساب اقدام به جمع آوری کمک های ملی می کنند.
رفیعی تأکید کرد: متأسفانه فعالیت مؤسسات خیریه غیرمجاز مؤسسات خیریه دارای مجوز را تحت الشعاع قرار داده اند و از طریق پلیس فتا و سایر مراجع دیگر پیگیری های لازم انجام و نسبت به تعطیلی مؤسسات بدون مجوز اقدام خواهد شد.
به گفته وی، هم اکنون 14 مؤسسه خیریه با اخذ مجوز از فرمانداری، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در سطح شهرستان بناب فعالیت می کنند.

سرخط اخبار