نماز جمعه دوگنبدان و باشت

واحد مرکزی خبر جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴
خطیب نماز جمعه شهر های دوگنبدان و باشت بر لزوم هوشیاری و اتحاد مردم در برابر دشمن و گرامی داشت شهدای ۱۹ آبان ۵۷ در گچساران تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، امام جمعه دوگنبدان با اشاره به روز ۱۹ آبان سال ۵۷ و شهادت چند تن از جوانان شهرستان گچساران گفت: استان کهگیلویه وبویر احمد ۸ شهید در دوران طاغوت تقدیم نظام وانقلاب کرد که ۷ نفر از این شهیدان مربوط به شهرستان گچساران است که در مسجد جامع شهر دوگنبدان به شهادت رسیدند.
حجت الاسلام سید امین الله حجازی با اشاره به ۱۹ آبان که به روز گچساران نام گذاری شده افزود: مردم این شهرستان در دوران ستم شاهی افتخار آفریدند و در مقابل طاغوت قد علم کرده و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش پر رنگی داشتند.
امام جمعه دوگنبدان ادامه داد: ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول به مناسبت میلاد پیامبر اسلام و امام جعفر صادق (ع) به نام هفته وحدت نامگذاری شده است.
حجت الاسلام حجازی با تاکید بر اینکه باید در این هفته وحدت بین مسلمان پررنگ تر شود گفت: وحدت باید بر سر آنچه خدا و پیغمبر فرموده باشد.
نماز جمعه باشت
امام جمعه باشت هم در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به هفته وحدت گفت: امروز وحدت، ضرورتی انکار ناپذیر است و اگر اختلاف نظری هم بین برخی ها وجود داشته باشد باید وحدت و انسجام رفع شود.
حجة الاسلام عبودی افزود: دوماه از اجرای گام سوم گذشت و همچنان اروپایی ها به تعهداتشان عمل نکرده اند.
وی با اشاره به گام چهارم جمهوری اسلامی مبنی بر تزریق گاز به پایگاه هسته ای فردو قم ادامه داد: باتوجه به خارج شدن آمریکا از برجام و اینکه اروپایی ها هم به تعهدات خود عمل نکردند این گام سهم بسزایی در پیشرفت هسته ای کشور خواهد داشت.
وی از تلاش دشمن برای جلوگیری از فعالیت هسته ای ایران خبرداد و گفت: بازرسان آژانس هسته ای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار