ایسنا/زنجان معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان گفت: امکان ویرایش برای کسانی که کد ملی و شهر انتخابی را در سامانه طرح اقدام ملی مسکن اشتباه وارد کردند، وجود ندارد.

سعید شاهین فر در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مرحله نخست ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن، ۱۰ هزار و ۲۲۰ نفر در سامانه نام نویسی کردند که با پایش متقاضیان، تاکنون ۲۳۸۰ فقره افتتاح حساب انجام شده و ۴۰۰ نفر دیگر با تأیید نهایی آماده افتتاح حساب هستند.
وی با اشاره به اینکه پس از ثبت نام مرحله نخست ثبت نام طرح اقدام ملی و پایش متقاضیان، ۵۳۰۰ نفر فاقد شرایط بوده و از گردونه خارج شدند، عنوان کرد: ۳۳۰۰ نفر اعتراض خود را در سامانه اعلام کردند که مدارک آن ها در دست بررسی بوده و این کار زمان بر است و در صورت احراز صلاحیت به چرخه بازمی گردند.
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان مهلت تکمیل مدارک و ویرایش اطلاعات متقاضیان را تا ۱۴ تیرماه اعلام کرد و گفت: با بررسی های انجام شده، ۸۰۰ نفر از متقاضیان در اطلاعاتی همچون تاریخ تولد یا شماره شناسنامه، مغایرت در ثبت نام داشتند.
این مسئول تصریح کرد: افرادی که در درج شهر انتخابی و کد ملی اشتباه کردند، امکان ویرایش اطلاعات ندارند و باید انصراف دهند و چنانچه فرصت تکمیل ظرفیت فراهم شد، می توانند دوباره با اطلاعات صحیح ثبت نام کنند.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۶۰۰۰ پرونده در دست بررسی داریم، ابراز کرد: از بین ثبت نام کننده ها ۹۳۰۰ نفر مربوط به شهرهای زنجان و ابهر و ۱۰۰۰ نفر مربوط به سایر شهرها است. ۳۰۰ واحد مسکونی در طرح مسکن مهر شهر ابهر فاقد متقاضی بود و اکنون نیز برای طرح اقدام ملی ظرفیت این شهر تکمیل نشده است.
شاهین فر با اشاره به اینکه ۹۲۰ سهیمه در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در نظر گرفته شده و تاکنون ۴۰۰ نفر ثبت نام کردند، یادآور شد: در شهرهای کوچک استقبال از طرح اقدام ...

عناوین مهم خبری