حاکمیت تفکر مدیریت کلان‌نگر در بانک سپه

لوگوی پایگاه خبری تحلیلی اخبار بانک پایگاه خبری تحلیلی اخبار بانک . چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۳۳
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایطی که کرونا اقتصاد را متأثر کرده بود تلاش های بانک سپه که نشأت گرفته از روح مدیریت کلان نگر و حرفه ای این مجموعه است باعث شد تا کمک های فراوانی به صنایع صورت گیرد.

به گزارش اخباربانک ، اصغر سلیمی نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ما در خصوص اقشار آسیب دیده از کرونا گفت: با شیوع کرونا خیلی از اصناف آسیب جدی دیدند و حتی برخی تعطیل شدند، در این میان برخی بانک ها ازجمله بانک سپه به موقع به داد این اصناف رسید و با پرداخت تسهیلات با شرایط خوب، گوشه ای از آسیب و مشکل آنان را برطرف کرد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات با درصد پایین به هنرمندان، خبرنگاران، روزنامه نگاران و خیلی از صنوف دیگر ازجمله اقدامات بانک سپه در شرایط کرونایی بود. اصغر سلیمی یادآور شد؛ بانک سپه با حمایت و حضور در پروژه های کلان اقتصادی و عمرانی حامی آبادانی و توسعه کشور بوده، پروژه آب رسانی خلیج فارس به سیرجان ازجمله این طرح ها محسوب می گردد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بانک سپه همواره یکی از حامیان اصلی پروژه های کلان کشور بوده و جا دارد از مدیریت بانک تشکر کنم.
وی اظهارکرد؛ پرداخت تسهیلات به ایثارگران، پرداخت وام ازدواج، پرداخت وام به مددجویان کمیته امداد و ده ها تسهیلات دیگر گوشه ای از اقدامات این بانک بوده و امیدوارم این حمایت ها از اقشار نیازمند و ضعیف استمرار داشته باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
کُری‌خوانی برای کرونا
کُری‌خوانی برای کرونا
لوگوی ایسنا ایسنا . . ( ۲۲)