ترامپ برای مقابله با ایران شکست خورد و به همین دلیل به آشکار سازی روابط اسرائیل با امارات و بحرین متوسل شد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، روزنامه اینترنتی رای الیوم نوشت: انگیزه های امارات و بحرین برای امضاء توافقنامه آشکار سازی روابط با اسرائیل چیست؟ آیا این دو کشور با این رژیم دشمنی داشتند یا در حال جنگ بودند؟ آیا این دو (اسرائیل از یک طرف و امارات و بحرین از طرف دیگر) یکدیگر را تهدید می کردند.
سن و سال من از عمر پادشاهی بحرین بیشتر است. من هیچوقت نشنیدم دشمنی یا جنگ بین این رژیم و این دو کشور کوچک وجود داشته است که (توافقنامه) تسلیم و سرسپردگی را امضاء کردند؛ بنابراین صهیونیست ها و آمریکائی ها از اعلام این توافق دقیقا در چنین زمانی چه می خواهند؟
بهره برداری انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از آن، ایجاد پایگاه های نظامی صهیونیستی در منطقه خلیج فارس ، تلاش برای اقدام برای تعمیق نزاع اسلامی و بهره برداری صهیونیست ها از این نزاع ، تبدیل منطقه خلیج فارس به منطقه جنگی به هدف وارد کردن سلاح و مهمات و سرقت ثروت های این منطقه و اعلام واضح و صریح درباره تشکیل ناتوی صهیونیستی -عربی به رهبری صهیونیست ها که هدف ایجاد شکاف در صفوف عربی از یکسو و ایجاد نزاع های جدید بین کشور های عربی از سوی دیگر است از جمله اهداف خیانت ننگین امارات و بحرین است .
همه این تلاش های آمریکا و متحدانش در خلیج فارس است.
هدف آن ها سرگرم ساختن نیرو ها و کشور هایی که به مساله ملت فلسطین اهمیت می دهند با جنگ ها و تهدید های جدید است. این گونه فضای بهتری برای صهیونیست ها فراهم می شود تا عرصه را بر ملت فلسطین تنگتر و آن ها را محاصره کند. پس از شکست معامله قرن، هدف مجبور کردن ملت فلسطین به دادن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار