دبیر کل حزب موتلفه می گوید: احمدی نژاد هم می تواند نامزد انتخابات ۱۴۰۰ شود و در صورت ورود قطعا هوادارانی برای حمایت خود دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، در فاصله باقیمانده تا انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، اسامی زیادی به عنوان کاندیداهای احتمالی مطرح هستند، احزاب و تشکل های سیاسی نیز برنامه ریزی خود برای نحوه ورود به این انتخابات را آغاز کرده اند. در این میان نام سیدحسن خمینی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی مطرح است. محمود احمدی نژاد نیز از تکاپو برای کاندیداتوری را از مدت ها قبل کلید زده است.
>>>>بیشتر بخوانید؛
«نامزد حزبی» موتلفه در انتخابات ۱۴۰۰ چقدر رأی خواهد آورد؟ + جدول
اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب موتلفه در گفتگویی که با باشگاه خبرنگاران داشته است، درباره کاندیداتوری احتمالی سیدحسن خمینی و محمود احمدی نژاد می گوید: سید حسن خمینی هرگز نامزد جریان شکست خورده ای نظیر اصلاحات نخواهد شد، زیرا شاهد بودیم که در انتخابات مجلس یازدهم هم چهره شاخص آنها یعنی مجید انصاری فقط ۶۹ هزار رای به دست آورد؛ سید حسن خمینی فردی زرنگ است و هرگز به این وادی ورود نخواهد کرد.
وی افزود: احمدی نژاد هم می تواند نامزد شود و در صورت ورود قطعا هوادارانی برای حمایت خود دارد ؛ البته ممکن است که شورای نگهبان هم او را تایید صلاحیت نکند و متقابلا او از یک فرد دیگر حمایت کند که این امری طبیعی است، زیرا معمولا یک فرد سیاسی بیکار نمی نشیند.
عضو حزب موتلفه گفت: مهم این است که ما به این نامزدها به عنوان رقیب نگاه نمی کنیم و نگاه ما به انتخابات صرفا یک تکلیف شرعی است و همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند انتخابات یک امتحان الهی است که ضابطه گرایان را از رابطه گرایان جدا می کند؛ بنابراین باید دید که چه کسی از روی رابطه برخورد می کند و چه کسی هم یک فرد مخلص رجایی گونه را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار