مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: براساس مقرارت وزارت نفت، تحویل سوخت مایع به ویژه نفت سفید برای خانوارهایی که در مسیر گازرسانی استان قرار دارند ممنوع است.

- اخبار استانها -
احمد مجرد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه ، با اشاره به اینکه براساس مقرارت وزارت نفت، تحویل سوخت مایع به ویژه نفت سفید برای خانوارهایی که در مسیر گازرسانی قرار دارند ممنوع است اظهار کرد: خانوارهایی که دارای این شرایط هستند حتما باید نسبت به گازکشی و اشتراک خود اقدام کنند.
وی افزود: بنابراین باید مشترکانی که در مسیر گازرسانی هستند یا حتی در برخی موارد، علمک گاز روی دیوار و یا ساختمان تجاری آنها نصب شده است اما به هر طریقی نمی توانند نسبت به گازکشی اقدام کنند حتما باید نسبت به دریافت اشتراک خود اقدام کنند.
مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه خاطرنشان کرد: امسال این مجوز به شرکت پخش فراورده های نفتی داده شده است که نفت این خانوارها تحویل شده اما اعتبار این مجوز تا آخر فروردین سال آینده است و از اول اردیبهشت ماه سال آینده سوخت مایع شامل نفت گاز، نفت سفید و کپسول مایع به خانوارهای شهری و روستایی واقع در مناطق دارای گاز، اما فاقد انشعاب گاز تخصیص نخواهد یافت.
احضار 5000 متخلف بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت به تعزیرات استان البرز
50 هزار لیتر سوخت قاچاق در بندرماهشهر کشف شد
شکایت معلمان آمریکایی از شرکت هواپیمایی دلتا به دلیل تخلیه سوخت روی مدارس
واریز سهمیه بنزین برای 30 هزار راننده آژانس/ تاکسی های تلفنی چگونه سهمیه سوخت را پیگیری کنند؟
مجرد با بیان اینکه آذربایجان غربی به لحاظ جغرافیایی بالاترین مصرف نفت را در کشور دارد، از اختصاص سهمیه نفت برای مشترکان شهری و روستایی فاقد اشتراک گاز شهری در شمال و مرکز استان خبر داد و افزود: طرح فوق العاده ای از اول بهمن ماه اعلام شده که بر این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار