ساعاتی دیگر بازارها در هفته جدید کار خود را در حالی آغاز خواهند کرد که در هفته گذشته همه یک روند نزولی را پشت سر گذاشته بودند. برای آینده آنها کارشناسان چه پیش بینی هایی دارند؟

به گزارش تجارت نیوز ، ساعاتی دیگر بازارها در هفته جدید کار خود را در حالی آغاز خواهند کرد که در هفته گذشته همه یک روند نزولی را پشت سر گذاشته بودند.
برای آینده آنها کارشناسان چه پیش بینی هایی دارند؟
درباره بازار ارز نیما آگاهی، یک تحلیلگر بازارهای مالی پیش بینی کرده که پس از انتخابات آمریکا ممکن است در صورت برد بایدن قیمت دلار تا ۲۲ هزار تومان کاهش و در صورت برد ترامپ قیمت دلار تا ۳۵ هزار تومان افزایش خواهد یافت.
به جز پیش بینی دلار 22 هزار تومانی، مهری پورمهر، کارشناس بازار ارز نیز روند باثباتی را برای قیمت دلار پیش بینی کرده است.
به اعتقاد پورمهر اخبار پیشی گرفتن جو بایدن در نظرسنجی ها و احتمال رئیس جمهور شدن او، افزایش نرخ بین بانکی به بالای ۲۰ درصد و کاهش پرداخت تسهیلات از طرف بانک ها، عرضه موقت دلار توسط بانک مرکزی، فشار بر صادرکنندگان و امنیتی کردن موضوع دلارو این که اخیرا شاهد دستگیری باند متخلف در یکی از استان های کشور توسط نیروی انتظامی بودیم عواملی هستند که مقداری سوپاپ نوسان دلار را فشرده و احتمالا آن را در هفته آتی در قیمت فعلی نگه خواهند داشت.
درباره بازار طلا نیز ابراهیم محمد ولی، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: برآوردهای حاکی از این است که هفته جدید قیمت طلا کاهش یا افزایش چندانی نخواهد داشت و نرخ آن تا دوشنبه (نسبت به روز چهارشنبه گذشته) ثابت باقی می ماند.
اما درباره بورس کمی روند خوشبینانه است.
ایمان رئیسی، کارشناس بازار سهام در رابطه با روند بازار سهام روز شنبه بیان کرده است: با نزدیک شدن به انتخابات آمریکا روند بازار سهام متعادل تر خواهد شد و به نظر من شنبه نیز روند بازار سهام متعادل است و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار