رقابت نزدیک ۳ فیلم دو میلیاردی

آفتاب نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸
در میان ۴ فیلم تازه اکران شده عید فطر، ۳ فیلم مرز فروش دو میلیارد تومان را رد کردند تا گیشه سینما خیلی زود و بعد از ماه مبارک رمضان داغ شود.

آفتاب نیوز :
اکران عید فطر با نمایش همزمان چهار فیلم «ما همه با هم هستیم»، «شبی که ماه کامل شد»، «سرخپوست» و «دختر شیطان» همراه شد تا به نوعی بتوان پیش بینی کرد که بعد از رکود چند هفته ای گیشه این بار احتمالاً شاهد رونق هنر هفتم باشیم.
حالا و در نخستین هفته اکران، ۴ فیلم تازه نفس مرز فروش دو میلیارد تومان را رد کردند تا روزهای سرد گیشه در ماه رمضان که شاید جمع فروش ۴ فیلم به نیم میلیارد هم نمی رسید، فراموش شود.
اما در میان این ۴ فیلم تنها «دختر شیطان» بر خلاف پیش بینی ها نتوانست انتظارات را برآورده کند و با فروشی نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان در رده ششم جدول پرفروش های هفته، بعد از سه فیلم تازه اکران شده و «سامورایی در برلین» و «تگزاس ۲» قرار گرفت.
سه فیلم «ما همه با هم هستیم»، «شبی که ماه کامل شد» و «سرخپوست» نیز به ترتیب در رده اول تا سوم با اختلاف ۴۰۰ میلیون تومانی قرار گرفتند.
اما در بررسی فروش این هفته سینما، فیلم «ما همه با هم هستیم» در نخستین هفته اکران خود در ۱۴۰ سالن سینما فروش ۲ میلیارد و ۹۸۳ میلیون تومانی را تجربه کرد و در صدر گیشه قرار گرفت.
این فیلم که قید جشنواره فیلم فجر را زده و یک راست بعد از تولید، روانه اکران شده است به نظر می رسد با انتخاب زوج مهران مدیری و محمدرضا گلزار در کنار لیلا حاتمی و خیلی بازیگرهای دیگر توانست توفیقاتی در گیشه پیدا کند. داستان فیلم «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی در بستری کمدی روایت می شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ رازهایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند.
محمدرضا گلزار، مهران مدیری، مهناز افشار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، ...

سرخط اخبار