آکیرا یامائوکا، آهنگساز افسانه ای مجموعه ی سایلت هیل و آرکیدیوس ریکوفسکی در ویدیویی جدید درباره ی نکات مهم برای خلق یک اتمسفر صوتی ترسناک در بازی The Medium صحبت می کنند.

با اینکه می دانیم انتشار بازی مورد انتظار The Medium تا اوایل سال میلادی بعد تأخیر خورده است ، اما شاید همین موضوع این فرصت را برای سازندگان فراهم کند تا اطلاعات جالب و جذابی از فرایند ساخت آن با طرفداران به اشتراک بگذارند. طبق جدیدترین اخباری دنیای بازی، به تازگی ویدیویی از پشت صحنه ی ساخت بازی The Medium منتشر شده که در آن آرکیدیوس ریکوفسکی و آکیرا یامائوکا، آهنگسازان بازی، درباره ی فرایند خلق موسیقی و اصوات محیطی بازی توضیحاتی ارائه می دهند. گفتنی است که آکیرا یامائوکا به خاطر آهنگسازی و کارگردانی صوتی مجموعه بازی های Silent Hill بسیار شناخته شده است.
همان طور که یامائوکا در ویدیو اشاره می کند، هدف فقط خلق صداهای رعب آور یا تکان دهنده برای مخاطب نیست، بلکه موسیقی باید با اصوات محیطی همراه شود تا به بازیکن حس ناامنی و عدم تعلق به آن مکان را دهد. با ترکیب هردو المان است که یک تجربه ی ترسناک صوتی رقم می خورد. از طرفی نیز، ریکوفسکی بر این موضوع تاکید می کند که او علاقه ی خاصی به استفاده از سکوت و حداقل صداهای ممکن در محیط بازی دارد تا اصوات محیطی بیش از حد استفاده نشود و برای مخاطب به نوعی عادی نشوند. طرفداران قطعا بی صبرانه منتظر گوش دادن به نتیجه همکاری این دو در زمینه ی خلق موسیقی و اصوات ترسناک و تجربه ی هم نوازی آن ها در بازی نهایی هستند. شما می توانید این ویدیو را در ادامه تماشا کنید:
دانلود ویدیو از آپارات
بازی The Medium قرار است در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۲۱ (۹ بهمن ۹۹) برای پلتفرم های ایکس باکس سری ایکس ، ایکس باکس سری اس و پی سی منتشر شود. داستان بازی درباره ی واسط ارواحی (Medium) به نام ماریان است. او در این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار