بندهای حیرت انگیز قراردادها در فوتبال اروپا

خبر آنلاین پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰
چندی پیش اخباری درمورد قرارداد لیونل مسی در رسانه های معتبر جهان منتشر شد و هواداران بارسلونا را شوکه کرد.

علیرضا جوادی: لیونل مسی می تواند در پایان فصل 2019-2020 از بارسلونا جدا شود و به هر تیمی که علاقه دارد بپیوندد. این خبری بود که روزنامه ال پائیس  اعلام کرد تا جنجال ها و حواشی حول و‍ حوش بارسلونا به اوج خود برسد. بعد از این اتفاق بود که جرارد پیکه، مدافع بارسلونا اعلام کرد که از این موضوع اطلاع داشته است، همچنین جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا که در مصاحبه ای مفصل موضوع را برای هواداران بارسلونا شرح داد و در جریان مصاحبه اعلام کرد که بندهای این چنینی، پیش تر در قرارداد ژاوی، پویول و اینیستا هم وجود داشته و بارسلونا مطمئن است که بازیکنی مثل مسی به طور کامل به باشگاه وفادار خواهد بود.
نکته جالب این است که بدانید این بند جدایی عجیب لیونل مسی، تنها بند عجیب وغریب قرارداد بازیکنان در فوتبال اروپا نیست و بازیکنان شناخته شده و مشهور زیادی، این دست از بندها را در قرارداد خود دارند.
نیمار و بارسلونا؛ هزینه های رفقای نیمار به حساب  آبی اناری ها
خرید نیمار برای بارسلونا به پروژه ای سخت و نفس گیر تبدیل شده بود؛ ورود رئال مادرید به این انتقال کار را برای بارسلونا سخت تر از قبل کرده بود و مبالغی باورنکردنی پیرامون قیمت خرید این بازیکن از طرف سانتوس شنیده می شد. درنهایت این بارسلونا بود که موفق شد با رقمی که هنوز هم مبلغ دقیق آن اعلام نشده است، مراسم معارفه نیمار را در نیوکمپ برگزار کند. براساس اخبار اعلام شده در قرارداد نیمار بندی وجود داشت که بارسلونا موظف بود کلیه هزینه های رفقای نیمار را بپردازد تا آن ها هر دو ماه یک بار از برزیل به اسپانیا بیایند و در کنار ستاره محبوب آن روزهای نیوکمپ به تفریح بپردازند. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار