نماینده قم در مجلس، گفت: از روزی که من رییس فراکسیون ایثارگران شدم و آقای نوروزی نشد، ایشان در جمع نمایندگان یا تریبون مجلس علیه من صحبت می کند.
به گزارش خبرنگار ایلنا، در جلسه صحن علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ آذر) مجلس شورای اسلامی احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر نوروزی نماینده رباط کریم نسبت به عضویت وی در هیات رییسه مجلس در دوره های مختلف، در اخطاری با استناد به ماده ۷۵ قانون آئین نامه داخلی مجلس، گفت: متاسفانه آقای نوروزی در ۶ ماه اخیر دو بار از تریبون مجلس به بنده جفا کرده اند و آقای نیکزاد هر دو مرتبه شما رئیس بوده اید و ایشان وقتی برای تذکر دادن نداشت اما شما به وی وقت دادید.
وی افزود: آقای نوروزی در مجلس جدید به دنبال آن بود که رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شود، حال من نمی خواستم که مسئولیت این فراکسیون را برعهده گیرم اما آقایان نماینده این مسئولیت را به گردن بنده انداخته اند اما از آن روز به بعد آقای نوروزی یا در جمع نمایندگان یا در تریبون مجلس برعلیه من صحبت می کند.
امیرآبادی با بیان اینکه حضور من در هیات رییسه با رای نمایندگان است، ابراز داشت: بنده در زمان آقای لاریجانی یا در این دوره هربار با رای نمایندگان عضو هیات رییسه شدم، این اظهارات آقای نوروزی توهین با رای نمایندگان است، ایشان به من می گوید «می روی و آن بالا می نشینی» مگر من می توانم خودسرانه در جایگاه هیات رییسه بنشینم؟
وی ادامه داد: آقای نوروزی شما برادر عزیز ما و آزاده و روحانی هستید، به خدا قبر و قیامتی وجود دارد، آیا من جلوی طرح ها را می گیرم، این مسئله چه ارتباطی با من دارد. شما طرحی را تدوین و ارائه کرده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار