سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات در اراک افتتاح شد

ایسنا پنج شنبه ۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
ایسنا/مرکزی سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات با رویکرد توسعه صادرات، صنعت، رونق تولید و حمایت از کالای ایرانی و صادرات برندهای تخصصی کشور با حضور صادقی نیارکی معاون وزیر صنعت در اراک افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه با حضور گروه های صنایع تولیدی، معدن و صنایع معدنی، صنایع ریلی، صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین آلات صنعتی و معدنی، صنایع پیشرفته، تجهیزات صنعتی، اتوماسیون، ابزارآلات، آلومینیوم، متالورژی و ریخته گری، فنی و مهندسی، تجهیزات ایمنی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی و در فضایی به وسعت ۷ هزار متر مربع افتتاح شد.
نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات از ۹ تا ۱۲ آبان ۱۳۹۸ و با حضور بیش از 100 شرکت کننده از سراسر کشور از ساعت 15 الی21 پذیرای بازدیدکنندگان است.
بیش از ۶۰ درصد شرکت کنندگان این نمایشگاه صنایع و تولیدکنندگان استان مرکزی هستند و برگزاری کلینیک کسب و کار با حضور برترین مشاوران تخصصی حوزه های اشتغال و توسعه و صادرات و مشاوره حقوقی، حضور بزرگترین خوشه تولیدکنندگان نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه و حضور صنایع مادر استان مرکزی و فن بازار منطقه ای از شاخص ترین رویدادهای این نمایشگاه است.
سیزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت، معدن و ابزارآلات همزمان با اولین نمایشگاه تخصصی تعمیق ساخت داخل در حوزه صنایع ریلی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اراک افتتاح شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار