فرهاد مشهد خانی به طرز هولناکی در محله شهرداری ساوه با ۸ ضربه چاقو به قتل رسید.

به گزارش،۲۵ اسفند ماه سال ۹۷ فرهاد مشهد خانی بعد از ۳ سال نامزدی در تدارک عروسی خود بود که در پارکینگ خانه اش با ۸ ضربه چاقو سلاخی شد.
انتقام زمانی که تمام شود برای هیچکس آرامشی برجای نمی گذارد. این جمله مصداق احوال مادری است که مرگ پسر ۲۱ ساله خود را دیده است.
آخرین هفته از سال ۹۷ خانواده مشهد خانی در تدارک عید بودند که روز چهارشنبه پسر بزرگ خانواده، با ۸ ضربه چاقو توسط ۲ نفر به قتل رسد.
ساعت ۱۲ بعد از ظهر، صدای اذان محله شهرداری ساوه را پرکرده است. فرهاد مشهدخانی جوان جلوبندی کار تهرانی طبق عادت هر روز خود برای صرف نهار به خانه مراجعه می کند که ناگهان ۲ مرد به دلیل اختلافات شخصی و انتقام جویی در پارکینگ، با ضربات سهمگین چاقو فرهاد را به قتل می رسانند.
گفتگو با همسر و مادر ۲ قربانی جنایت هولناک قلعه گنج
مادر فرهاد مشهد خانی پس از این حادثه تلخ هفته ای چند بار در بیمارستان بستری می شود و پسر کوچک او یعنی برادر فرهاد به قرص اعصاب روی می آورد. یکی از متهمان اصلی پرونده قتل فرهاد، به ترکیه متواری می شود. همچنین متهم دیگر پرونده که همسایه خانواده مشهد خانی بود در در حال حاضر با قرار وثیقه آزاد است.
خانم هدادی مادر فرهاد مشهدخانی اظهار کرد: در حال حاظر یکی از متهمان پرونده ی فرهاد که همسایه ما است با قرار وثیقه آزاد است و قاتل اصلی، به کشور ترکیه فراری می کند و پس از مدتی به ایران برمی گردد و مجدد به ترکیه متواری می شود.
مادر فرهاد مشهدخانی ادامه داد: فرهاد جلوبندی ساز بود او هر روز برای صرف نهار به خانه می آمد تا اینکه روز چهارشنبه توسط ۲ نفر با ۸ ضربه چاقو به قتل رسید.
مادر فرهاد ادامه داد: پسرم ۳ سال نامزد کرده بود ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار